10 Haziran 2023 - Hoş geldiniz

ÖNDER AKSAKAL TEK BAŞINA..DSP’DE İSTİFALAR SÜRÜYOR: ÜÇ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI DAHA İSTİFA ETTİ

Ana Sayfa » GÜNCEL » ÖNDER AKSAKAL TEK BAŞINA..DSP’DE İSTİFALAR SÜRÜYOR: ÜÇ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI DAHA İSTİFA ETTİ

Eklenme : 08.04.2023 - 8:28

ÖNDER AKSAKAL TEK BAŞINA..DSP’DE İSTİFALAR SÜRÜYOR: ÜÇ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI DAHA İSTİFA ETTİ

 

AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik, bugün Demokratik Sol Parti (DSP) Genel Merkezi’ni ziyaret etti.

Görüşmenin ardından DSP Genel Başkanı Önder Aksakal, 14 Mayıs’ta yapılan cumhurbaşkanlığı seçiminde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı destekleyeceklerini açıkladı. Aksakal, milletvekilliği seçimine ise AK Parti listelerinden gireceklerini söyledi. Aksakal, “AK Parti listelerinden parlamentoda yerimizi alacağız” dedi.

Twitter hesabından açıklama yapan Dilara Tambova, “Partimizin! Bugün içinde bulunduğu durum nedeniyle; benim açımdan, doğrultu tutarlılığı taşımayacağı inancımdan dolayı; yaklaşık 5 dönemdir, büyük bir gurur ve özveriyle sürdürmüş olduğum DSP Genel Başkan Yardımcılığı görevinden, istifa etmiş bulunmaktayım” ifadelerini kullandı.

DSP Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Karakülçe de Facebook paylaşımında “Bugün itibari ile Demokratik Sol Parti Genel Başkan Yardımcılığı görevimden ayrılmış bulunmaktayım. Tüm kamuoyuna saygılarımla” dedi.

Onur İste de görevinden ayrıldığını Twitter hesabından duyurdu: “Sevgili dostlarım, ben hep olduğum yerdeyim. Bunun gereği olarak, bugün itibariyle, şimdiye kadar gururla yürüttüğüm DSP Genel Başkan Yardımcılığı görevimden istifa etmiş bulunuyorum. Saygısını ve sevgisini esirgemeyen herkese teşekkür ederim.”

İLGİLİ HABER: DSP’DE PARTİNİN İÇİ BOŞALDI..DEDİĞİMİZ GİBİ ONURLU SİYASETÇİLER DE VAR..DSP’DE 3 GENEL BAŞKAN YARDIMCISININ AKP İLE İTTİFAK KARARINA TEPKİLERİ ÇOK SERT OLDU VE GÖREVLERİNDEN İSTİFA ETTİLER..BU DURUMDA İÇERDE KALA KALA BİR TEK ÖNDER AKSAKAL KALDI, ONUN DA BÜTÜN AMACI MİLLETVEKİLİ OLABİLMEK..PEKİ BİR DÜŞÜNCE, BİR MÜCADELE BU KADAR KOLAY NASIL HARCANABİLİYOR?

DSP ESKİ GENEL BAŞKANI ZEKİ SEZER, DSP’Yİ BU HALE GETİRENLERİ VE MUHARREM İNCE’Yİ NASIL UYARDI?..

Benzer Haberler

Facebook'ta Biz

Çanakkale Rent a Car Banka Kredisi diş rehberi Bozcaada Otelleri Bozcaada Otelleri Bozcaada Pansiyonları