25 Mart 2023 - Hoş geldiniz

ORTAK AKIL POLİTİKA GELİŞTİRME DERNEĞİ, STL GLOBAL VE PROJE DANIŞMANLIK ŞİRKETİ ANKEY İLE BİR ARAYA GELDİ

Ana Sayfa » İÇ ve DIŞ SİYASET » ORTAK AKIL POLİTİKA GELİŞTİRME DERNEĞİ, STL GLOBAL VE PROJE DANIŞMANLIK ŞİRKETİ ANKEY İLE BİR ARAYA GELDİ

Eklenme : 17.03.2023 - 18:14

ORTAK AKIL POLİTİKA GELİŞTİRME DERNEĞİ, STL GLOBAL VE PROJE DANIŞMANLIK ŞİRKETİ ANKEY İLE BİR ARAYA GELDİ

OAPGD, STL Global ve proje danışmanlık şirketi ANKEY Danışmanlık ile projelere yönelik bir toplantı gerçekleştirdi. Toplantıda başta AB Projeleri olmak üzere çeşitli projelerde işbirliği yapılması kararlaştırıldı.

Toplantıda projeler çerçevesinde özellikle deprem bölgesindeki, kadın ve gençlerin istihdamına yönelik mesleki eğitim konuları ile deprem sonrası, etkilenen coğrafyada oluşan fırsat ve riskler alanında ortak projelere imza atma iradesi karşılıklı olarak dile getirildi.

 

Toplantıya OAPGD’den Yönetim Kurulu Başkanı Enis Tütüncü, Genel Sekreter Dr. Hakan Akbulut, Genel Sayman Canip Sevinç, Genel Sekreter Yardımcısı Halil Yalçın, Genel Sekreter Yardımcısı Özgün Şimşek, Disiplin Kurulu Üyesi Emre Gürkan, Demokratikleşme Masası  Koordinatörü ve Projeler Koordinatörü Ümit Işık, STL Global ve ANKEY Danışmanlık Şirketi’nden ise şirket yöneticileri Aynur Kutlu, Neda Benice, Ziya Ohri, Nuray Kutlu, Duriye Kayserioğlu katıldılar.

Taraflar çeşitli konularda çalışma grupları oluşturup en kısa sürede yeniden bir araya gelmeyi kararlaştırdılar.

Benzer Haberler

Facebook'ta Biz

Çanakkale Rent a Car Banka Kredisi diş rehberi Bozcaada Otelleri Bozcaada Otelleri Bozcaada Pansiyonları