ÖZTRAK’TAN AKP’YE SORU: GENEL BAŞKANIMIZA SALDIRAN İNEK HIRSIZI İLE PARTİNİZİN İLİŞKİSİ KESİLDİ Mİ?

Ana Sayfa » GÜNCEL » ÖZTRAK’TAN AKP’YE SORU: GENEL BAŞKANIMIZA SALDIRAN İNEK HIRSIZI İLE PARTİNİZİN İLİŞKİSİ KESİLDİ Mİ?

27.05.2019 - 15:57

ÖZTRAK’TAN AKP’YE SORU: GENEL BAŞKANIMIZA SALDIRAN İNEK HIRSIZI İLE PARTİNİZİN İLİŞKİSİ KESİLDİ Mİ?

CHP Parti Sözcüsü Faik Öztrak, partisinin genel merkezinde basın toplantısı gerçekleştirdi

 

Gerçek Gündem’de yer alan habere göre Öztrak şunları söyledi:

Gazetecilere yapılan saldırılar) Tek adam rejiminin yönettiği ülkemizin başkentinde meydan zorbalara bırakılmış görünüyor. Saldırganlar serbest bırakılıyor, yeni saldırılara göz kırpılıyor. Birileri kızgın demirin ateşini harlıyor.

İçişleri Bakanı bunlarla uğraşacağına İstanbul’da oy toplamanın peşinde. Devleti yönetmek için milletten yetki almış cumhurbaşkanı işini gücünü bırakmış İstanbul’da rant için oy toplamaya çalışıyor. Dünyanın hangi yerinde cumhurbaşkanı kaybettiği seçimler üzerinden mızıkçılık yapmaktadır? Cumhurbaşkanı dediğin parti başkanlığına talip olmaz.

(Kılıçdaroğlu’na linç girişimi) AKP’li yetkililere soruyoruz: Genel başkanımıza saldıran inek hırsızı ile partinizin ilişkisi kesildi mi? Hala partinizin üyesi mi? Cevabınızı bekliyoruz.

İSTANBUL SEÇİMİ

Artık ne yazık, ne ayıp, ne günah biliyorlar. Bu millete karşı işlediğiniz günahlarını ne yapacağız? Rantları elden gitmesin de ne olursa olsun gerekirse ahiretlerini yakmaya hazırlar. Kişilere, cemaatlere akan su millete akınca rahatsız oldular.

MELİH GÖKÇEK’İN CİPLERİ

Görevden alınan başkanın altında yıllarca 3 tane cip kalmış. Bu cipler hangi sıfatla tahsis edilmiş? Böyle bir usül yok kamuda.

İtibardan tasarruf olmaz diyerek milletin vergileri bir avuç kişiye Lale Devri yaşatıyorlar. İnsanlar kendini yakacak hale geldiyse kimse itibardan bahsedemez.

“O VİDEOYU BEKLİYORUZ”

İstanbul’un seçilmiş belediye başkanı bir kez daha milletimizin oylarıyla o makama oturacaktır. Gerekçeli kararın herhangi bir yerinde, herhangi bir hırsızlık ifadesine rastlanmıyor. AKP Genel Başkanı 3 Nisan’da çıktı dedi ki, hırsızlığın videosu var dedi. O videoyu bekliyoruz. Hırsızlık varsa şu videoyu göstersinler. Hırsızlık yok, şaibe yok… Milletin hakkı yenmiştir. Millet esas büyük cevabı 23 Haziran’da verecektir. Milletin vicdanı bu haksızlıklara geçit vermeyecektir.

 

 

Ziyaretçi Yorumları

İlgili Terimler :