1 Ekim 2022 - Hoş geldiniz

”PALALI SABRİ” YİNE GÜNDEMDE..ÜMİT ZİLELİ: ”YANDAŞLARIN GÖZDESİYDİ ‘KADIN PAZARLAMACISI’ ÇIKTI!”

Ana Sayfa » GÜNCEL » ”PALALI SABRİ” YİNE GÜNDEMDE..ÜMİT ZİLELİ: ”YANDAŞLARIN GÖZDESİYDİ ‘KADIN PAZARLAMACISI’ ÇIKTI!”

Eklenme : 15.09.2021 - 10:18

”PALALI SABRİ” YİNE GÜNDEMDE..ÜMİT ZİLELİ: ”YANDAŞLARIN GÖZDESİYDİ ‘KADIN PAZARLAMACISI’ ÇIKTI!”

Korkusuz yazarı Ümit Zileli son günlerde adını farklı bir biçimde yeniden duyurmaya başlayan Sabri Çelebi’yi yazdı. Gezi olaylarında halkın üzerine palayla saldırdığı için ”Palalı Sabri” olarak anılan bu kişinin adı  şimdi de insan ticaretine karışmış durumda.

İşte Zileli’nin o yazısı:

Gezi direnişi esnasında lakabı “Palalı” idi! Korkusuz yazarı Ümit Zileli son günlerde adını farklı bir biçimde yeniden duyurmaya başlayan Sabri Çetinkaya’yı yazdı. Gezi olaylarında halkın üzerine palayla saldırdığı için ”Palalı Sabri” olarak anılan bu kişinin adı  şimdi de insan ticaretine karışmış durumda.

İşte Zileli’nin o yazısı:

Elindeki anormal büyüklükteki pala ile sokaklarda gençlere saldırıyor, kadınları tekmeliyor, insanları göstere göstere yaralıyordu…

Palalı Sabri ünvanıyla Ortaköy ve Beşiktaş çevrelerinde dehşet saçıyordu!

Yandaş medya aradığı “kahramanı” bulmuştu! Ekranlarda, gazetelerin birinci sayfalarında adeta paylaşılamıyordu… Elindeki o tüyler ürpertici aletle kadınları, gençleri kovaladığı fotoğraflar bu medyanın başköşelerini süslüyordu…

Ancak, “palalı” Sabri Çelebi’nin sefası pek uzun sürmedi; bilerek, isteyerek yani kasten adam yaralamaktan 3 yıl hapse mahkum olunca sırra kadem bastı! Daha sonrasında bu “kahramanın” yurtdışına tüydüğü anlaşılacaktı!

Aradan yıllar geçti; bu zaman diliminde Sabri Çelebi’nin foyaları da bir bir ortalığa döküldü… Mesela öz kuzeni tarafından kendisini öldürmeye azmettirmekle suçlandı. Sonrasında Beşiktaş ve Ortaköy civarında birçok illegal olaya karıştığı saptandı. Tehdit, şantaj, silahlı yaralama bunlardan medyaya yansıyan birkaçı yalnızca!

Ancak adının karıştı son olay, tümünün üzerine tüy dikti!. Güvenlik güçlerinin önceki gün yaptıkları operasyonlar sonucunda “Palalı Sabri”nin yabancı uyruklu kadınları zorla yine yabancı uyruklu kişilere peşkeş çeken bir fuhuş çetesinin lideri olduğu ortaya çıktı!

“Kahraman Palalı”nın geldiği nokta kadın pazarlamacılığı olmuştu!

62 Faslı kadın kurtarıldı!

OdaTV’nin dünkü manşeti gerçekten ibret vericiydi:

Gezi eylemlerinde yandaş medyanın gözdesi olan Palalı Sabri “p…k” çıktı!

Olay, İstanbul Göçmen Kaçakçılığıyla Mücadele ve Hudut Kapıları Şube Müdürlüğü ekiplerinin önceki gece yaptığı operasyon ve baskınlarla ortaya çıktı.

Kısaca özetleyelim; Sabri Çiftçi Beyoğlu ve Beşiktaş bölgesinde gece kulübü, pansiyon, kuaför ve marketler işletiyordu. Görüldüğü üzere her biri diğerini tamamlıyordu! İş vaadiyle yurtdışından, özellikle de Fas’tan getirilen kadınların pasaportlarına el konularak, işletilen pansiyonlarda barınmaları sağlanıyor, VİP arabalarla gece kulüplerine götürülüyor ve burada genellikle yabancı uyruklu kişilerle fuhuş yapmaya zorlanıyorlardı!

Gece kulüplerini ve pansiyonları basan polis, buralarda zorla alıkonan 62 Faslı kadını koruma altına aldı.  Operasyonda Palalı Sabri’nin kardeşi Mehmet Çelebi ile 5 kişi gözaltına alındı.

Kahramanımız Palalı Sabri ise firarda, büyük olasılıkla da yurtdışında!

Bakalım yandaş medya bu “kahraman” hakkında neler yazacak ya da yazamayacak göreceğiz!..

 

Benzer Haberler

Facebook'ta Biz

Çanakkale Rent a Car Banka Kredisi diş rehberi Bozcaada Otelleri Bozcaada Otelleri Bozcaada Pansiyonları