PUTİN ERDOĞAN’IN DOĞUM GÜNÜNÜ TELEFONLA KUTLADI. SARAY’IN KADROLU ”SANATÇI” LARIYSA KUTLAMA YARIŞINA GİRDİLER

Ana Sayfa » GÜNCEL » PUTİN ERDOĞAN’IN DOĞUM GÜNÜNÜ TELEFONLA KUTLADI. SARAY’IN KADROLU ”SANATÇI” LARIYSA KUTLAMA YARIŞINA GİRDİLER

26.02.2019 - 14:17

PUTİN ERDOĞAN’IN DOĞUM GÜNÜNÜ TELEFONLA KUTLADI. SARAY’IN KADROLU ”SANATÇI” LARIYSA KUTLAMA YARIŞINA GİRDİLER

Rusya lideri Vladimir Putin’in Türk mevkidaşı Recep Tayyip Erdoğan’ı telefonla arayıp doğum günü nedeniyle kutladığı belirtildi. Liderler ayrıca, nisanda planlanan görüşmelerinin hazırlıklarını ele aldı.

Kremlin’in basın servisinden yapılan açıklamada, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’in Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı aradığı ve 65. doğum günü nedeniyle ‘sıcak bir biçimde’ kutladığı kaydedildi.

Rus lider ayrıca, Rusya-Türkiye ilişkilerinin gelişmesinde Erdoğan’ın büyük bir kişisel katkısının olduğunu belirtti.

Ya bizimkiler ne yaptılar?

Aralarında Yavuz Bingöl, Emel Sayın, Murat Dalkılıç, Kutsi, Cengiz Kurtoğlu gibi isimlerin olduğu bir grup sanatçı Erdoğan’ın doğum gününü pas geçmedi, üzerinde Erdoğan’ın fotoğraflarının olduğu 3 katlı pasta hazırlatıp yollara düştü.

Aralarında Emel Sayın, Yavuz Bingöl, Kutsi, Murat Dalkılıç, Cengiz Kurtoğlu gibi isimlerin yer aldığı bir grup şarkıcı, Atatürk Havalimanı Devlet Konukevi’nde 65 yaşına giren Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın doğum gününü kutlayacak.

Şarkıcılar, Erdoğan için doğum günü pastası kesecek.

Giresun’a hareketinde önce Erdoğan’ın doğum gününü kutlamak isteyen şarkıcılar, Atatürk Havalimanı Devlet Konukevi’ne geliyor. Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın da Devlet Konukevi’ne geldi.

Erdoğan’ın fotoğraflarından oluşan ve en üstte Cumhurbaşkanĺığı forsunun bulunduğu 3 katlı pasta, konukevine getirildiği sırada kameralar tarafından görüntülendi.

Ziyaretçi Yorumları

İlgili Terimler :