RAHMİ TURAN’IN AÇTIĞI YOLDAN GİDEN YANDAŞ SABAH’IN YAZARINA KAFTANCIOĞLU’NDAN YANIT: GİDİCİ DEĞİL GEZİCİYİM

Ana Sayfa » GÜNCEL » RAHMİ TURAN’IN AÇTIĞI YOLDAN GİDEN YANDAŞ SABAH’IN YAZARINA KAFTANCIOĞLU’NDAN YANIT: GİDİCİ DEĞİL GEZİCİYİM

01.12.2019 - 18:55

RAHMİ TURAN’IN AÇTIĞI YOLDAN GİDEN YANDAŞ SABAH’IN YAZARINA KAFTANCIOĞLU’NDAN YANIT: GİDİCİ DEĞİL GEZİCİYİM

 

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu bugün hakkında aynı başlıklarla çıkan ‘Saraya giden CHP’li’ tartışmasının ardından CHP içerisinde tasfiye yapılacağına yönelik  haberleri pazar eğlencesi olarak gördü. Kaptancıoğlu partiden tasviye edileceğine ilişkin iddiaya “Gidici değil Geziciyim” cevabını verdi.

Sabah Gazetesi yazarı Mahmut Övür köşesinde “ Kaftancıoğlu gidicimi” başlıklı yazısında İstanbul İl Kongresi  öncesi Canan Kaftancıoğlu’nun tasfiye edileceğine yönelik ,“Büyük olasılıkla da İmamoğlu-Kaftancıoğlu kapışması yaşanacak” yazdı.

Övür,“CHP’de kongre süreci Muharrem İnce’ye yönelik itibarsızlaştırma operasyonuyla başlayınca, öyle bir hava oluştu ki genel başkan yardımcısından ilçe yöneticisine herkesi bir “tasfiye” korkusu sardı. Kimse kongre hakkında konuşmuyor” iddiasında bulunmuştu.

Kaftancıoğlu twitter hesabından, “ Partilileri değil ama Saray vesayetçilerini ve bataklı medyasını bir korkunun sardığı gerçek. Gidici değil Geziciyim. Bencede korkmaya devam edin” yazdı.

 

Canan Kaftancıoğlu

@ccanannnnnn

Pazar eğlencesi:
Partilileri değil ama Saray vesayetçilerini ve bataklık medyasını bir korkunun sardığı gerçek..
Gidici değil Geziciyim..
Bence de korkmaya devam edin 🙂
Gençler iyi pazarlar bu arada..

Resmi Twitter'da görüntüleResmi Twitter'da görüntüleResmi Twitter'da görüntüle

Ziyaretçi Yorumları

İlgili Terimler :