28 Ocak 2023 - Hoş geldiniz

”SADAT” SONRASI ANKARA’DAYDI..TV100’ÜN PATRONU NECATİ GÜLSEVEN, KILIÇDAROĞLU İLE 1 SAAT 15 DAKİKA GÖRÜŞTÜ

Ana Sayfa » GÜNCEL » ”SADAT” SONRASI ANKARA’DAYDI..TV100’ÜN PATRONU NECATİ GÜLSEVEN, KILIÇDAROĞLU İLE 1 SAAT 15 DAKİKA GÖRÜŞTÜ

Eklenme : 17.01.2023 - 8:12

”SADAT” SONRASI ANKARA’DAYDI..TV100’ÜN PATRONU NECATİ GÜLSEVEN, KILIÇDAROĞLU İLE 1 SAAT 15 DAKİKA GÖRÜŞTÜ

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, konuk olduğu sırada SADAT reklamı yayınlayan TV100’ün Yönetim Kurulu Başkanı Necat Gülseven ile bir görüşme gerçekleştirdi.

TV100’de yer alan habere göre Kılıçdaroğlu, Gülseven’i Ankara’da CHP Genel Merkezi’ndeki makamında ağırladı. Yaklaşık 1 saat 15 dakika süren görüşmede Kılıçdaroğlu’nun, yaşanan olaylar sonrası işten çıkartılan reklam bölümünden 3 kişinin işe geri alınmasını istediği öğrenildi.

 

Kılıçdaroğlu’nun “O 3 arkadaşımızın böyle bir hatadan dolayı işsiz kalmasına benim yüreğim elvermez. Sizi de zora sokmayacaksa lütfen arkadaşlarımızı işe geri alın. Onlarla konuşun, benim selamlarımı da iletin. Lütfen böyle bir şeyden dolayı kimse işsiz kalmasın” dediği belirtildi.

 

Görüşmede Gülseven, TV100’ün yayın çizgisinin ortada olduğunu, tüm gruplara eşit mesafede olduğunu söyledi. Kılıçdaroğlu da “TV100’ün yayın çizgisini beğeniyoruz, objektif bir çizgisi var. Yaşanan son durum bir talihsizliktir. Bunlara da hiç takılmayın” ifadelerini kullandı.

UĞUR DÜNDAR: KILIÇDAROĞLU YENİ BİR SÖYLEŞİ İÇİN SÖZ VERDİ

Öte yandan Twitter hesabından bir paylaşım yapan gazeteci Uğur Dündar, Kılıçdaroğlu ile görüştüğünü ve bir başka söyleşi için söz aldığını duyurdu.

Dündar, paylaşımında şunları kaydetti:

“CHP lideri Sayın Kemal Kılıçdaroğlu ile görüştüm. TV100 ve bana karşı en ufak kırgınlığı bulunmadığını, çok amaçlı kumpasın farkında olduğunu belirtti. Röportajı çok beğendiğini söyledi ve yeni bir söyleşi için de söz verdi. Bu da Sayın Kılıçdaroğlu’nun ve benim SADAT’a golümüz olsun!”

İLGİLİ HABER:

TV 100’DE DÜNDAR VE KILIÇDAROĞLU YAYININDA EKRANA ÇIKAN ””SADAT” REKLAMINI KİM PLANLADI?

Benzer Haberler

Facebook'ta Biz

Çanakkale Rent a Car Banka Kredisi diş rehberi Bozcaada Otelleri Bozcaada Otelleri Bozcaada Pansiyonları