22 Ocak 2021 - Hoş geldiniz

SEBZE FİYATLARINDAKİ FAHİŞ ARTIŞI ELEŞTİRENLERİ ”BİR MERMİNİN KAÇA OLDUĞUNU BİLİYOR MUSUNUZ?” DİYE SUÇLAYAN ERDOĞAN TANZİM SATIŞ MAĞAZALARI İÇİN BAKIN NE DEDİ..

Ana Sayfa » GÜNCEL » SEBZE FİYATLARINDAKİ FAHİŞ ARTIŞI ELEŞTİRENLERİ ”BİR MERMİNİN KAÇA OLDUĞUNU BİLİYOR MUSUNUZ?” DİYE SUÇLAYAN ERDOĞAN TANZİM SATIŞ MAĞAZALARI İÇİN BAKIN NE DEDİ..

Eklenme : 11.02.2019 - 18:36

SEBZE FİYATLARINDAKİ FAHİŞ ARTIŞI ELEŞTİRENLERİ ”BİR MERMİNİN KAÇA OLDUĞUNU BİLİYOR MUSUNUZ?” DİYE SUÇLAYAN ERDOĞAN TANZİM SATIŞ MAĞAZALARI İÇİN BAKIN NE DEDİ..

Erdoğan’dan tanzim satış açıklaması: Temizlik ürünlerine de gireceğiz

AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Keçiören Kalaba’da düzenlenen toplu açılış törenlerininde konuşuyor. Tarım ürünleri tanzim satış noktalarının açılmasını değerlendiren Erdoğan, “Fiyatlar neredeyse yarı yarıya inmiş durumda” dedi.

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Ankara’da Keçiören Kalaba Meydanı’nda toplu açılış törenine katıldı. Erdoğan konuşmasında tarım ürünleri tanzim satış noktalarının açılması sonrası fiyatların düştüğünü belirterek “Bunlarla da kalmayacağız, temizlik malzemelerinde de buna gireceğiz” dedi.

Erdoğan şöyle devam etti; “Mesele belediyecilikse, bu konuda kimse bizim elimize su dökemez, belediyecilik AK Parti’nin işidir. Keçiören’de sandıkları patlatacağız, Mehmet Özhaseki kardeşimizle de büyükşehiri yöneteceğiz. Büyükşehirde Özhaseki, Keçiören’de Altınok kardeşimizle yola devam edeceğiz. Yeter mi? Yetmez. Ankara’nın tüm ilçeleriyle büyükşehirimizi bütünleştireceğiz” diyen Erdoğan, MHP ile iş birlikleri için de şöyle konuştu: “Cumhur İttifakı ile bu yolda yürüyoruz ve yürüyeceğiz. Pazara kadar değil, inşallah mezara kadar yürüyeceğiz.”

Gazete Duvar’da yer alan habere göre Erdoğan, “Bizim bildiğimiz, tanıdığımız, 17 yıldır içinde yaşadığımız Ankara, aday diye öne sürülen projeyi 31 Mart’tan sonra bir kez daha evine geri gönderecektir” ifadelerini kullandı.

Erdoğan şöyle devam etti;

EN BÜYÜK TEFECİ IMF İLE İLK CHP ANLAŞTI: Bu ülkeyi senelerce IMF kapılarında CHP süründürdü. En büyük tefeci IMF ile ilk anlaşmayı CHP yapmıştır. Türkiye’yi IMF cenderesinden kim kurtarmıştır? Biz kurtardık biz. İktidara geldiğimizde IMF’ye olan borç 23.5 milyar dolardı. Ve bunu biz kucağımızda bulduk. Hem dünyanın en büyük yatırımlarını gerçekleştirdik hem borcumuzu ödedik. IMF defterini kapattık. Biz buyuz. Şu anda bizim IMF ile herhangi bir işimiz yok. Onlar bizden borç istiyorlar.

İŞ BANKASI HİSSELERİNİ DEVREDECEĞİZ: İş Bankası’nın yüzde 28. 5 gibi CHP ortağıdır. Biz oradan para almıyoruz ki diyor. O üyelerin ne yapıyor belli değil. Onu da Gazi’ye uygun olarak atacağız adımları, bu hisseyi er ya da geç Hazine’ye devredeceğiz.

ARİFİYE’DEKİ PALET FABRİKASINI YABANCILARA SATMADIK: Arifiye’deki palet fabrikasını yabancılara satmamızdan bahsediyor. Böyle bir satış söz konusu değil. Katar ve Türk ortaklığı 50/50 olmak üzere buranın işletmesini 25 yıllığına devrettik.

 

Benzer Haberler

Facebook'ta Biz

Çanakkale Rent a Car Banka Kredisi diş rehberi Bozcaada Otelleri Bozcaada Otelleri Bozcaada Pansiyonları