23 Ocak 2021 - Hoş geldiniz

SECCADE, FİNCAN TAKIMI, AŞURE MALZEMESİ DERKEN SIRA GELDİ SAATE..AKP’Lİ BELEDİYE 15 BİN SAATE 5 MİLYON 790 BİN LİRA ÖDEDİ

Ana Sayfa » GÜNCEL » SECCADE, FİNCAN TAKIMI, AŞURE MALZEMESİ DERKEN SIRA GELDİ SAATE..AKP’Lİ BELEDİYE 15 BİN SAATE 5 MİLYON 790 BİN LİRA ÖDEDİ

Eklenme : 04.12.2020 - 9:13

SECCADE, FİNCAN TAKIMI, AŞURE MALZEMESİ DERKEN SIRA GELDİ SAATE..AKP’Lİ BELEDİYE 15 BİN SAATE 5 MİLYON 790 BİN LİRA ÖDEDİ

AKP’li belediye 15 bin saate 5 milyon 790 bin lira ödedi

Corona virüsü salgını nedeniyle acil olmayan birçok ihale iptal edilirken Gaziantep’in AKP’li Şahinbey Belediyesi, 5 milyon 790 bin liraya, 15 bin adet kol saati aldı. Belediye kol saatlerini yeni evlenen çiftlere dağıtacak.

İhaleye tek firma katıldı ve şartnamede belirtilen saatlerin özellik ve markalarının, ihaleyi alan Serhat İthalat ve Pazarlama A.Ş., firması envanterinde bulunması da dikkat çekti.

Maliyet belediye tarafından 5 milyon 125 bin TL olarak belirlendi ancak firma ile 5 milyon 790 bin TL’lik sözleşme imzalandı.

Sözcü’den Deniz Ayhan’ın haberine göre geçmişte seccade, fincan takımı, aşure malzemesi, top, çamaşır makinesi alımlarına da milyonlar harcayan Şahinbey Belediyesi, saat sözleşmesini 5 Kasım’da imzaladı.

“ANTİALERJİK OLACAK”

Saat şartnamesi şöyle:

* Kordonu deri, çelik veya hasır örgülü olacak. Suya, buğuya, çizilmeye karşı dirençli olacak.

* Ahşap veya ceviz kutuya konulacak. Kutuda bir kadın bir de erkek saati olacak. Ürünler antibakteriyel ve antialerjenik olacak.

* Revello, RMS Romanson & Co, Dice Kayek ve Grand Romanson markaların belirlenmiş modelleri ve garanti süresi de 2 yıl olacak.

Serhat A.Ş. İstanbul’un AKP’li Başakşehir Belediyesi’ne 580 bin lira karşılığında 4 bin adet saat satmıştı.

Benzer Haberler

Facebook'ta Biz

Çanakkale Rent a Car Banka Kredisi diş rehberi Bozcaada Otelleri Bozcaada Otelleri Bozcaada Pansiyonları