4 Temmuz 2022 - Hoş geldiniz

SEDAT PEKER ”SUSKUNLUĞUNU” BOZDU, SADAT’A YANIT VERDİ: ”KURSLARINIZDA BOĞMA EĞİTİMİ DE VERİYORMUŞSUNUZ”

Ana Sayfa » GÜNCEL » SEDAT PEKER ”SUSKUNLUĞUNU” BOZDU, SADAT’A YANIT VERDİ: ”KURSLARINIZDA BOĞMA EĞİTİMİ DE VERİYORMUŞSUNUZ”

Eklenme : 18.05.2022 - 8:16

SEDAT PEKER ”SUSKUNLUĞUNU” BOZDU, SADAT’A YANIT VERDİ: ”KURSLARINIZDA BOĞMA EĞİTİMİ DE VERİYORMUŞSUNUZ”

SADAT Yönetim Kurulu Başkanı Melih Tanrıverdi’nin suç örgütü lideri Sedat Peker’in SADAT’tan birkaç defa randevu talep ettiğini açıklamasının ardından Peker’in açıklamalarını yapmak için kullandığı “Deli Çavuş” isimli sosyal medya hesabından konuya dair açıklama yapıldı.

Halktv.com’da yer alan habere göre yapılan paylaşımda şu ifadeler kullanıldı:

Biraz evvel sosyal medya üzerinde gördüğüm, sadatçı olduğunu söyleyen bir tip benimle ilgili bir şeyler söylemiş. Öncelikle şunu bilmen lazım! Sedat PEKER’i kimse kekleyemez! Her zaman söyledim, siz kahpesiniz sizin namusunuz yok, siz köpeksiniz. Hem de kemiklik köpeksiniz!
Sizin gücünüz annelere ve çocuklara yeter. Devletin parasını çalmak için bıraktığınız sakallar giydiğiniz şalvarlar sizi benim elimden kurtaramayacak. Ben sizin ruhunuzu biliyorum. Sizin namusunuz yok, sizin gücünüz silahsız garibanlara yeter!
Video çekmemi engellediniz, tweet atmamı engellediniz, rt yapmamı bile engellemek için uğraşıyorsunuz. Delikanlılıkta böyle bir şey olur mu(?) Televizyonlara çıkıp özgürce konuşacaksınız, ama rt bile yapmama engel olmak için tüm gücünüzle uğraşacaksınız siz kahpesiniz ulan!
Sadat’ın sivil ayağını temsil eden Sabri Balaban’ın yanıma kaç kere geldiğinin HTS kayıtlarını çıkartı, kaç kere telefonla görüştüğümüzün HTS kayıtlarını çıkartın, Sadat başkanı Adnan Tanrıverdi ile telefonla görüşmüş müyüm, görüşmemiş miyim? Telefon HTS kayıtlarını çıkartın
Kurslarınızda birçok şeyin yanında boğma eğitimi de veriyormuşsunuz. Siz küçük SEDAT’ı bile boğamazsınız, namusunuz yok! Lan siz köpeksiniz elbet bir gün paylaşım yapmaya başlayacağım. Sizi itin gö…. sokup çıkaracağım. Siz köpeksiniz, siz kahpesiniz!
Devlet’in gücünü kullanıp ağzımı, elimi ve dilimi bağlayacaksınız televizyonlara çıkıp kabadayılık yapacaksınız elbet şartlar değişir. Sizi köçekler gibi oynatacağım, boynunuza tasma takıp sizi it gibi gezdireceğim. Sülü gibi size de işemek yasak!!

İlk paylaşımın ardından yaklaşık yarım saat sonra yapılan ikinci açıklama ise şöyle:

Adnan Tanrıverdi’nin ezik miras yedisi, sana sözüm olsun! Hem babanı, hem seni, hem Nevzat Tarhan’ı, hem Sabri Balaban’ı alayınızı köçek gibi oynatacağım. Belki beni Türkiye’ye getirmeyi başarabilirsiniz, ama ahtım var sizi mahvedeceğim!
Siz eziksiniz, siz Mehdi gelecek diye samimi müslümanları kekleyen şerefsizlersiniz! Çocukluğum ve gençliğim dini cemaatlerin içinde geçti. Her çeşit insan gördüm, ancak sizler gibi kahpe kursağında büyüyenleri hiç görmedim.
Delikanlı gibi mücadele etsenize kahpeler ellerimi bağlamışsınız ayaklarımı bağlamışsınız. Ağzımı bağlamışsınız, elinize silahları almışsınız, gel savaşalım diyorsunuz. Siz kahpesiniz! Ancak ben sizin gibi kahpeleri çok gördüm. Geçmiş tarihimizde mızrakların ucuna kuran yapraklarını takıp savaş meydanlarına çıkan dedelerinizin torunlarısınız.
Ancak size sözüm olsun, bizim büyüklerimiz şehitlikleri ile bize miras olarak tecrübelerini bıraktılar sizler değil mızrakların ucuna kuran yaprakları asmak ne namussuzluk yaparsanız yapın bizi kandıramayacaksınız.
Tüm sadatcıların boynuna köpek tasması siparişlerini verdim. Sülü ile beraber tasma ile gezeceksiniz. Söz namus, sizi mahvedeceğim! Sizi köçek gibi oynatacağım sizin eğittiklerinizin güçleri yezidi kızlarına yetti! Bakalım sizin gücünüz küçük SEDAT’a yetecek mi?

Emre Olur: Yalan bunların bir diğer ismi

Sedat Peker’in sağ kolu Emre Olur sosyal medya hesabından SADAT Yönetim Kurulu Başkanı Melih Tanrıverdi’ye cevap verdi. Olur paylaşımında, “Melih Tanrıverdi Halk Tv’de yalanlarına devam ediyor. “Sabri Balaman’ın bizimle bir ilgisi veya söz hakkı yoktur” dedi. Fakat Ticaret Sicil Gazetesi öyle demiyor. Sabri Balaman’ın hisse bilgisi aşağıda. Klasik radikal islamcı hareketi. Yalan bunların bir diğer ismi” ifadelerini kullandı.

Tanriverdi: Sabri Bey SADAT’ın hissedarı

Halk TV yayınında Peker’in iddiaları hatırlatılan Tavrıverdi ise Sabri Balaban hakkında şunları söyledi, “Sabri Bey SADAT’ı temsil eden birisi değil. SADAT’ın hissedarlarından bir tanesidir Sabri Bey ama SADAT’ı temsil eden bir tarafı yoktur”

SADAT Yönetim Kurulu Başkanı Melih Tanrıverdi, Sedat Peker hakkında şunları söylemişti:

‘Sedat Peker bir itirafta bulunuyor. Kendi götürdüğüm tırların içinde bu malzemeler vardı. Bir kısmını El Nusra’ya teslim edildi.

Biz Suriye muhalefeti ile El Nusra ile terör örgütleri ile çalışmadık, çalışmayız. Özgür Suriye Ordusu da dahil. Eğer Sedat Peker ben bunları götürdüm diyorsa bu onların problemi. Sedat Peker, SADAT’tan randevu talep ediyordu. Randevu talebini kabul etmedik. Davet etti, davetini kabul etmedik. Bizim organize suç örgütü lideri ile ne işimiz olabilir ki? Biz anarşist, terörist değiliz. Bizim ekibimiz TSK’nın onurlu subaylarından oluşuyor.

Sedat Peker bize ‘Benimle resmi olarak görüşmek istemiyorsunuz. Ben düğüne davetliyim, siz de gelin. Düğünde denk gelmişsiniz gibi yapalım’ diyordu.

Benim tahminim Sedat Peker’i ‘iyi keklemişler, biz SADAT’tan geliyoruz’ diye. Kendisi de o randevu taleplerini teyit etmek için ilettiğini düşünüyorum.”

Benzer Haberler

Facebook'ta Biz

Çanakkale Rent a Car Banka Kredisi diş rehberi Bozcaada Otelleri Bozcaada Otelleri Bozcaada Pansiyonları