SEVAL TÜRKEŞ’İN ARDINDAN, CHP ÜYESİ OLDUĞUNU VURGULAYAN, ALPARSLAN TÜRKEŞ’İN DANIŞMANI ALAATTİN ALDEMİR’DEN DE ÇAKICI’YA TEPKİ GELDİ

Ana Sayfa » GÜNCEL » SEVAL TÜRKEŞ’İN ARDINDAN, CHP ÜYESİ OLDUĞUNU VURGULAYAN, ALPARSLAN TÜRKEŞ’İN DANIŞMANI ALAATTİN ALDEMİR’DEN DE ÇAKICI’YA TEPKİ GELDİ

21.11.2020 - 16:44

SEVAL TÜRKEŞ’İN ARDINDAN, CHP ÜYESİ OLDUĞUNU VURGULAYAN, ALPARSLAN TÜRKEŞ’İN DANIŞMANI ALAATTİN ALDEMİR’DEN DE ÇAKICI’YA TEPKİ GELDİ

Organize suç örgütü elebaşı Alaattin Çakıcı’nın tehdit ettiği CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nu Alparslan Türkeş’in eşi Seval Türkeş’in aramasının ardından Ülkü Ocakları Eski Genel Başkanı, Alparslan Türkeş’in Danışmanı Alaattin Aldemir’den de tepki geldi.

 

Ülkü Ocakları Eski Genel Başkanı ve Alparslan Türkeş’in danışmanı Alaattin Aldemir, Kılıçdaroğlu’na yönelik tavrını açıkladı!

Organize suç örgütü elebaşı Alaattin Çakıcı’nın tehdit ettiği CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, MHP’nin kurucusu Alparslan Türkeş’in eşi Seval Türkeş’in kendisini aradığını ve görüşmede Seval Türkeş’in MHP’nin geldiği pozisyon nedeniyle rahatsız olduğunu söylediğini aktarmıştı.

Kılıçdaroğlu’na yönelik tehdide bir tepki de Ülkü Ocakları Eski Genel Başkanı, Alparslan Türkeş’in Danışmanı ve CHP Üyesi Alaattin Aldemir’den geldi.

Aldemir sosyal medya hesabından paylaştığı iki sayfalık mektupta CHP liderine destek çıktı. Aldemir, “Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun şahsında demokratik siyasi hayatımıza yapılacak her türlü iç-dış tehdit karşısında bir nefer olarak duracağımı belirtmek isterim” ifadelerini kullandı.

İşte Aldemir’in o mesajlarının tamamı:

 

Ziyaretçi Yorumları

İlgili Terimler :