27 Ocak 2023 - Hoş geldiniz

SİNAN ATEŞ’İN AİLESİNDEN AÇIKLAMA: DEVLETİMİZ GEREKEN CEZAYI VERECEK BÜYÜKLÜKTEDİR

Ana Sayfa » GÜNCEL » SİNAN ATEŞ’İN AİLESİNDEN AÇIKLAMA: DEVLETİMİZ GEREKEN CEZAYI VERECEK BÜYÜKLÜKTEDİR

Eklenme : 01.01.2023 - 21:21

SİNAN ATEŞ’İN AİLESİNDEN AÇIKLAMA: DEVLETİMİZ GEREKEN CEZAYI VERECEK BÜYÜKLÜKTEDİR

Eski Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sinan Ateş’in Ankara’da uğradığı suikast sonucu öldürülmesine ilişkin soruşturma sürüyor.

Genel Merkez’in sessizliği nedeniyle çok sayıda MHP’linin istifa etmesi sonucunda tartışılan suikastla ilgili Ateş ailesinden açıklama geldi.

Aile adına eşi Ayşe Ateş’in imzasını taşıyan açıklama Sinan Ateş’in Twitter hesabından paylaşıldı. Eşinin cenazesine gelerek taziyelerini iletenlere teşekkür eden Ayşe Ateş, açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

‘SOSYAL MEDYA HÜKÜM YERİ DEĞİLDİR’

“Ankara’da düzenlenen hain suikast sonucu şehit düşen eşim Sinan Ateş’in cenazesi için yakından, uzaktan gelerek acımızı paylaşan, taziyelerini ileten herkese ailemiz adına teşekkür ediyorum. Eşimin şehit edilmesinden bugüne gerek sosyal medyada gerekse bazı internet sitelerinde yer alan katil arayışlarının, hedef göstermelerin kimseye bir faydası yoktur. Sosyal medya bir hüküm yeri değildir. Devletimiz, suçluları tespit edecek ve gereken cezayı verecek büyüklüktedir.

Her şeyden önemlisi Allah, en büyük adalet ve hüküm sahibidir. Acımızı bir siyasi malzeme haline getirmek, acımız üzerinden siyasi hesaplaşma yapmak isteyenlerden istirhamımız, ellerini vicdanlarına koymaları, acımıza saygı duymalarıdır. Şu anda tek bir gerçek vardır: Sinan Ateş, hain bir suikaste kurban gitmiş Ülkücü şehittir. Onun manevi hatırasına saygı göstermek isteyen herkesten tek beklentimiz duadır.”

Benzer Haberler

Facebook'ta Biz

Çanakkale Rent a Car Banka Kredisi diş rehberi Bozcaada Otelleri Bozcaada Otelleri Bozcaada Pansiyonları