10 Haziran 2023 - Hoş geldiniz

SİNAN OĞAN YİNE ŞAŞIRTMADI: ”SIĞINMACILARI SINIRA GÖTÜRÜP MANCINIKLA KARŞIYA MI ATACAKSINI?”

Ana Sayfa » GÜNCEL » SİNAN OĞAN YİNE ŞAŞIRTMADI: ”SIĞINMACILARI SINIRA GÖTÜRÜP MANCINIKLA KARŞIYA MI ATACAKSINI?”

Eklenme : 26.05.2023 - 9:06

SİNAN OĞAN YİNE ŞAŞIRTMADI: ”SIĞINMACILARI SINIRA GÖTÜRÜP MANCINIKLA KARŞIYA MI ATACAKSINI?”

 

 

TRT canlı yayınında “Sığınmacıları mancınıkla mı göndereceksiniz” diyerek muhalefetin vaadiyle alay ettiğini sanan Sinan Oğan’ın, aylar önce Suriyelilerin geri dönüşüne ilişkin “Mancınık” esprisi yaptığı ortaya çıktı.

İkinci tura kalan Cumhurbaşkanlığı seçimleri öncesinde Cumhur İttifakı adayı Recep Tayyip Erdoğan’a desteğini açıklayan Sinan Oğan, gündeme dair soruları cevaplamak için TRT ekranlarında canlı yayına katıldı.

Canlı yayında “Tezkereye hayır diyerek sığınmacıları geri gönderebilmek mümkün mü?” şeklinde soruyu cevaplayan Oğan ilginç ifadeler kullandı.

Oğan açıklamasında; “Zaten temel çelişki de orda. Tezkereye hayır dediğiniz anda askerimizi çekmek zorundayız. Askerimizin olmadığı bir alanda siz sığınmacıları nasıl göndereceksiniz? Şey mi yapacaksınız, sınıra götüreceksiniz, mancınıkla karşıya mı atacaksınız?”

İLGİLİ HABER: NE DEMİŞTİK? HER ŞEYİ SÖYLEDİ, TEK BİR ŞEYE HİÇ DEĞİNMEDİ: ”İNSAN”….ŞİMDİ DE KALKMIŞ SIĞINMACILARI MANCINIKLA KARŞI TARAFA ATMA ESPRİSİ YAPIYOR…………………..SİNAN OĞAN 10 SAYFAYA YAKIN BİR HACİMDE YAPTIĞI KONUŞMASINDA TERÖR, SIĞINMACI, TÜRKÇÜLÜK, MİLLİYETÇİLİK ÜZERİNDEN ŞİMDİYE KADAR DİLE GETİRDİĞİ DÜŞÜNCELERİNİ TEKRARLADI VE ERDOĞAN’A, BAHÇELİ’YE, HÜDA PAR’A YÖNELİK ELEŞTİRİLERİNİN TÜMÜNÜ YALANLARCASINA CUMHUR İTTİFAKINA DESTEK VERECEĞİNİ SÖYLEDİ. ORTALIK AYAĞA KALKTI. HERKES HER ŞEYİ SÖYLEDİ. SÖYLENMEYEN TEK BİR ŞEY VARDI VE HEPSİNDEN ÖNEMLİYDİ, ONU DA BEN SÖYLEDİM. ŞİMDİ MEDYADA OĞAN’IN VERDİĞİ KARARLA ÇELİŞEN AÇIKLAMALARI DOLAŞIP DURUYOR. ÇOĞU DA SORULAR ÜZERİNE VERİLMİŞ YANITLAR. YANİ GAZETECİLERİN SORDUĞU SORULARDAN SÖZ EDİYORUZ. BUNLARDAN TEK BİR KİŞİ BİLE ŞUNU SORMAMIŞ: SAYIN SİNAN OĞAN ÜLKEMİZİN TEMEL SORUNU MEDYA BU GERÇEĞİ GİZLESE DE EKONOMİK KRİZDİR, İŞSİZLİKTİR, YOKSULLUKTUR, BUNA İLİŞKİN ŞİMDİYE KADAR TEK BİR SÖZ SÖYLEMEDİNİZ, NİÇİN? NİÇİNİNE PROGRAMDA YANIT VERİYORUM..

Benzer Haberler

Facebook'ta Biz

Çanakkale Rent a Car Banka Kredisi diş rehberi Bozcaada Otelleri Bozcaada Otelleri Bozcaada Pansiyonları