2 Haziran 2023 - Hoş geldiniz

SOL PARTİ’DEN KILIÇDAROĞLU’NA OY VERME ÇAĞRISI: ‘SEÇİM SONUÇLARI BU REJİMİ YENEBİLECEĞİMİZİN EN AÇIK GÖSTERGESİDİR’

Ana Sayfa » GÜNCEL » SOL PARTİ’DEN KILIÇDAROĞLU’NA OY VERME ÇAĞRISI: ‘SEÇİM SONUÇLARI BU REJİMİ YENEBİLECEĞİMİZİN EN AÇIK GÖSTERGESİDİR’

Eklenme : 25.05.2023 - 7:32

SOL PARTİ’DEN KILIÇDAROĞLU’NA OY VERME ÇAĞRISI: ‘SEÇİM SONUÇLARI BU REJİMİ YENEBİLECEĞİMİZİN EN AÇIK GÖSTERGESİDİR’

SOL Parti Başkanlar Kurulu Üyesi Önder İşleyen, 28 Mayıs’ta yapılacak Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin ikinci turunda seçmenlere Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na oy verme çağrısı yaptı.

“28 Mayıs’ta içinde çetelerin, mafyaların, tarikatların, kadın düşmanlarıyla ülkenin bütün karanlık güçlerini barındıran bu rejime son vermek için Kemal Kılıçdaroğlu’nu destekleyeceğiz” diyen İşleyen Şöyle devam etti: “Seçimin ilk turunda bütün hilelerine rağmen, devletin bütün imkanlarını kullanmasına rağmen AKP kazanamadı. Bu rejim halktan güven oyu alamadı. Aksine bu rejime karşı büyük bir çoğunluk hayır oyu kullandı.

‘SEÇİM SONUÇLARI BU REJİMİ YENEBİLECEĞİMİZİN EN AÇIK GÖSTERGESİDİR’

Asla vazgeçmeyelim. Mesele memleket olduğunda, laiklik olduğunda, bağımsızlık olduğunda, özgürlüklerimiz olduğunda, geleceğimiz olduğunda asla vazgeçmeyelim.”

İLGİLİ HABER: EVET, ÜMİT ÖZDAĞ BU SEÇİMLERDE İKTİDARIN BIKMADAN USANMADAN KULLANDIĞI BİR YÖNTEMİ KULLANDI: ALGI YARATMA..KİME YÖNELİK? SIĞINMACILARIN YARATTIĞI SORUNLARDAN YORULAN KİTLELERE YÖNELİK, 1. TURDA ETKİLİ OLDUĞU GÖZLENEN MİLLİYETÇİ TABANA YÖNELİK. YOKSA ÖZDAĞ BİLMİYOR MUYDU BEN İÇİŞLERİ BAKANI PAYLAZŞIMINI YAPARKEN BUNUN MİLLET İTTİFAKI’DA BİR KARŞILIK BULMAYACAĞINI, KUŞKUSUZ BİLİYORDU VE BİLE BİLE RİSK ALDI

ÜMİT ÖZDAĞ İKİNCİ TUR ÖNCESİ SEÇİMLERİN KADERİNİ DEĞİŞTİRECEK BİR ADIM ATTI: ”BEN İÇİŞLERİ BAKANI”

Benzer Haberler

Facebook'ta Biz

Çanakkale Rent a Car Banka Kredisi diş rehberi Bozcaada Otelleri Bozcaada Otelleri Bozcaada Pansiyonları