SORUN TEPEDEN BAŞLIYOR: KURALSIZ VE DENETİMSİZ. YOLLAR SAVAŞ ALANI. TATİLİN DÖRDÜNCÜ GÜNÜNDE KAZA BİLANÇOSU: 69 KİŞİ HAYATINI KAYBETTİ.

Ana Sayfa » GÜNCEL » SORUN TEPEDEN BAŞLIYOR: KURALSIZ VE DENETİMSİZ. YOLLAR SAVAŞ ALANI. TATİLİN DÖRDÜNCÜ GÜNÜNDE KAZA BİLANÇOSU: 69 KİŞİ HAYATINI KAYBETTİ.

22.08.2018 - 9:02

SORUN TEPEDEN BAŞLIYOR: KURALSIZ VE DENETİMSİZ. YOLLAR SAVAŞ ALANI. TATİLİN DÖRDÜNCÜ GÜNÜNDE KAZA BİLANÇOSU: 69 KİŞİ HAYATINI KAYBETTİ.

17 Ağustos Cuma günü mesai bitiminden Kurban Bayramı tatilinin dördüncü günü saat 17.00’ye kadar yurt genelinde şehirler arası ve şehir içi yollar ile kırsal yerleşim birimlerinde meydana gelen trafik kazalarında hayatını kaybedenlerin sayısı 69’a yükseldi.

Kurban Bayramı tatilinin dördüncü gününde yurdun çeşitli illerinde meydana gelen trafik kazalarında 7 kişi yaşamını yitirdi, 96 kişi yaralandı.

Dokuz günlük Kurban Bayramı tatilinin dördüncü gününde Sakarya, Muğla, Şanlıurfa, Kütahya, Tokat, Uşak, Balıkesir, Çorum, Gümüşhane, Ordu, İstanbul, Nevşehir, Osmaniye, Bilecik, Kocaeli, Düzce, Erzincan, Tunceli ve Sinop’ta meydana gelen trafik kazalarında 7 kişi öldü, 96 kişi yaralandı.

Böylelikle, yollarda trafik yoğunluğunun başladığı 17 Ağustos Cuma günü mesai bitiminden Kurban Bayramı tatilinin dördüncü günü saat 17.00’ye kadar yurt genelinde şehirler arası ve şehir içi yollar ile kırsal yerleşim birimlerinde meydana gelen trafik kazalarında hayatını kaybedenlerin sayısı 69’a, yaralananların sayısı 406’ya

Ziyaretçi Yorumları

İlgili Terimler :