23 Ocak 2021 - Hoş geldiniz

TIR ŞOFÖRÜ MALİK YILMAZ ”HAYAT EVE SIĞAR” ÇAĞRISININ DIŞINDA KALANLARDANDI..”BENİ BU VİRÜS DEĞİL, SENİN DÜZENİN ÖLDÜRÜR” DEDİ VE..

Ana Sayfa » GÜNCEL » TIR ŞOFÖRÜ MALİK YILMAZ ”HAYAT EVE SIĞAR” ÇAĞRISININ DIŞINDA KALANLARDANDI..”BENİ BU VİRÜS DEĞİL, SENİN DÜZENİN ÖLDÜRÜR” DEDİ VE..

Eklenme : 03.12.2020 - 17:14

TIR ŞOFÖRÜ MALİK YILMAZ ”HAYAT EVE SIĞAR” ÇAĞRISININ DIŞINDA KALANLARDANDI..”BENİ BU VİRÜS DEĞİL, SENİN DÜZENİN ÖLDÜRÜR” DEDİ VE..

TIR şoförü Malik Yılmaz’dan müjdeli haber: Hatay Belediyesi’nde işe başladı

Malik Yılmaz Hatay Belediyesi’ndeki işine başlayabileceği haberini verdi. Yılmaz çok mutlu olduğunu ifade ederek, “Her şey sizin sayenizde oldu. Sağı solu arayarak, paylaşım yaparak mücadele verdiniz. Buradan Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’na, Sayın Mehmet Mansur Güzel’e, Sayın Barış Atay’a çok teşekkür ediyorum. Dayanışma sayesinde, sizlerin sayesinde bugün işe girişim yapıldı” dedi.

 

Cumhuriyet’te yer alan habere göre koronavirüs tedbirleri kapsamında yapılan “Evde Kal” çağrılarına, sosyal medyadan “Emekli, memur, zengin değilim. İşçiyim. TIR şoförüyüm. Çalışmasam ekmek yok. Beni bu virüs öldürmez, senin düzenin öldürür” sözleriyle tepki gösterdikten sonra gözaltına alınan ve o günden sonra iş bulamayan Malik Baran Yılmaz, bu kez sosyal medya hesabından yaptığı bir duyuru ile müjdeli haberi verdi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Hatay Büyükşehir Belediyesi’nde işe başlatılması için talimat verdiği Yılmaz, güvenlik soruşturması sonuçlanmadığı için işe başlayamıyordu.

“DAYANIŞMA SAYESİNDE”

Twitter hesabından bir video yayımlayan Yılmaz, “Birkaç saniye önce çok güzel bir haber aldım. Hatay Milletvekili Sayın Mehmet Güzel Mansur aradı. Belediyedeki işlemlerin tamamlandığını, sigortamın tamamlandığını ve birkaç gün içerisinde iş başı yapabileceğimi söyledi. Çok mutluyum ve ne diyeceğimi bilemiyorum. Her şey sizin sayenizde oldu. Sağı solu arayarak, paylaşım yaparak mücadele verdiniz. Buradan Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’na, Sayın Mehmet Mansur Güzel’e, Sayın Barış Atay’a çok teşekkür ediyorum. Dayanışma sayesinde, sizlerin sayesinde bugün işe girişim yapıldı. Bazıları kötülük yaparken bazıları iyilik yapmaya çalışıyor. Bu zor günleri dayanışma ile geçireceğiz. Kimse tehditle, korkuyla bize boyun eğdireceğini düşünmesin.”

Benzer Haberler

Facebook'ta Biz

Çanakkale Rent a Car Banka Kredisi diş rehberi Bozcaada Otelleri Bozcaada Otelleri Bozcaada Pansiyonları