28 Kasım 2022 - Hoş geldiniz

TOPLUM BU TARTIŞMALARI NASIL DEĞERLENDİRSİN? HULUSİ AKAR’DAN AYTUN ÇIRAY’A: ”NAH ALIRSIN BÖYLE OY”

Ana Sayfa » GÜNCEL » TOPLUM BU TARTIŞMALARI NASIL DEĞERLENDİRSİN? HULUSİ AKAR’DAN AYTUN ÇIRAY’A: ”NAH ALIRSIN BÖYLE OY”

Eklenme : 22.11.2022 - 20:12

TOPLUM BU TARTIŞMALARI NASIL DEĞERLENDİRSİN? HULUSİ AKAR’DAN AYTUN ÇIRAY’A: ”NAH ALIRSIN BÖYLE OY”

TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu’nda Milli savunma Bakanlığı’nın 2023 yılı bütçe görüşmeleri başladı. Görüşme esnasında İYİ Parti İzmir Milletvekili Aytun Çıray ve Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar arasında sert bir tartışma yaşandı.

“O ÖDÜLÜ NİYE ALDINIZ?”

İYİ Parti İzmir Milletvekili Aytun Çıray, görüşmelerde sunum yapan Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar’a, Türk askerinin başına çuval geçiren ABD Kara Kuvvetleri Komutanı Raymond Odierno’dan liyakat madalyası almasını gündeme getirdi ve “O ödülü niye aldınız?” diye sordu.

Akar ise, “Bir tek ben mi aldım, almayan yok” yanıtını verdi.

Akar’ın bu yanıtına Çıray, “Bu ödülü reddetseydiniz sonuçları ne olurdu? Genelkurmay Başkanı olmanızın önünü keserler miydi?” sözleriyle karşılık verdi.

Bunun üstüne Akar, sinirlendi ve masaya vurarak “Karşına kamerayı koy, şov yapmak için. Biraz sonra bunları yayınlayacaksın, oy alacaksın. Nah alırsın böyle oy. Bozulmuşsun” dedi.

“KONTROLÜNÜ KAYBETTİ”

Bu tartışmanın ardından Twitter hesabından açıklamada bulunan İYİ Partili Aytun Çıray, “Bugün sorduğum sorular üzerine Sn. Akar kontrolünü kaybetti” ifadelerini kullandı.

YENİ PAYLAŞIM YAPTI: BU ATANMIŞ BÜROKRATIN SEVİYESİ

Çıray, Twitter hesabından yaptığı yeni paylaşımında tartışmaya ilişkin görüntüleri de ekleyerek, “Bana Meclis’te, “Nah alırsın!” diyen bu atanmış bürokratın seviyesi… Bitmiş, tükenmiş hükümetin sefaletini gösteriyor” dedi.

 

Hulusi Akar ile Aytun Çıray arasında polemik: 'Nah alırsın' - Resim : 1

İLGİLİ HABER: TÜRKİYE GERÇEKTEN BÖYLE BİR DÖNEM GÖRMEDİ. MECLİS KOMİSYON ÇALIŞMALARINDA KULLANILAN DİL VAHİM ÖTESİ. BUGÜN BAKAN HULUSİ AKAR’IN İYİ PARTİLİ AYTUN ÇIRAY’A YÖNELİK ”NAH ALIRSIN BÖYLE OY” SÖZLERİ, HER GÜN YAŞAM MÜCADELESİ İÇİN EVLERİNDEN ÇIKIP AYAKTA DURAMAYACAK BİR HALDE GERİYE DÖNENLER İÇİN KATLANILMASI ZOR BİR TABLO. HAKLI OLARAK KİTLELER ŞUNU SORUYOR: BİZ İNANILMAZ SORUNLARLA BOĞUŞURKEN, BUNLARA ÇÖZÜM BULMASI GEREKENLER NEYLE UĞRAŞIYORLAR? ŞİMDİ SORUN KİTLELERİN HAYATLARININ AYRILMAZ PARÇASI HALİNE DÖNÜŞEN ZİNCİR MARKETLERİN DURUMU..İNSANLAR DAHA UCUZ ALIŞVERİŞ YAPABİLMEK İÇİN MARKET MARKET DOLAŞIRKEN YENİ TARTIŞMA BU MARKETLERİN ARKASINDAKİ HESAPLAŞMALAR…..

ZİNCİR MARKETLER TOPUN AĞZINDA..BAHÇELİ: ”FETÖ İLE İRTİBATLARI ARAŞTIRILMALI..”

Benzer Haberler

Facebook'ta Biz

Çanakkale Rent a Car Banka Kredisi diş rehberi Bozcaada Otelleri Bozcaada Otelleri Bozcaada Pansiyonları