21 Mayıs 2022 - Hoş geldiniz

TRUMP ÜNLÜ SUNUCUYA ”APTAL” DİYEREK YAYINI TERK ETTİ

Ana Sayfa » DÜNYA » TRUMP ÜNLÜ SUNUCUYA ”APTAL” DİYEREK YAYINI TERK ETTİ

Eklenme : 21.04.2022 - 17:42

TRUMP ÜNLÜ SUNUCUYA ”APTAL” DİYEREK YAYINI TERK ETTİ

Eski ABD Başkanı Donald Trump, ünlü sunucu Piers Morgan ile yaptığı röportaj sırasında kaybettiği 2020 seçimleriyle ilgili gelen sorular üzerine yayın terk etti.

Henüz tamamı yayınlamayan röportajın 30 saniyelik tanıtım videosunda Trump’ın, sunucu Morgan’ı ‘yalancı’ ve ‘aptal’ olarak tanımladığı görülüyor.

Görüntülerde Trump’ın, Morgan’ın kendisine 2020 seçimlerinin adil olduğunu ve kaybettiğini söylemesi üzerine huzursuzluğa kapıldığı görülüyor.

Trump bu sözlere, “Sadece bir aptal böyle düşünür” şeklinde yanıt veriyor. Morgan’ın “Benim aptal olduğumu mu düşünüyorsunuz?” sorusuna ise Trump “Evet” şeklinde cevap veriyor.

Yayınlanan görüntülerde gergin olduğu görülen Trump, “Çok dürüst bir adam olduğumu düşünüyorum, senden çok daha dürüst” ifadelerini kullanıyor.

Tanıtım videosu Trump’ın yerinden kalktığı ve kamera arkasındaki ekibe, “Kameraları kapatın” dediği görüntülerle son buluyor.

2020’de başkanlık seçimlerinde Demokratların adayı Joe Biden’a kaybeden Trump’ın 2024’te yapılacak seçimlerde üçüncü kez aday olmak istediği düşünülüyor.

Benzer Haberler

Facebook'ta Biz

Çanakkale Rent a Car Banka Kredisi diş rehberi Bozcaada Otelleri Bozcaada Otelleri Bozcaada Pansiyonları