25 Mart 2023 - Hoş geldiniz

TV 100’DE ”SADAT DEPREMİ” SÜRÜYOR, İŞTE ÇIKARMALAR BAŞLADI..

Ana Sayfa » GÜNCEL » TV 100’DE ”SADAT DEPREMİ” SÜRÜYOR, İŞTE ÇIKARMALAR BAŞLADI..

Eklenme : 15.01.2023 - 18:38

TV 100’DE ”SADAT DEPREMİ” SÜRÜYOR, İŞTE ÇIKARMALAR BAŞLADI..

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun gazeteci Uğur Dündar’a konuk olduğu tv100 ekranlarında, Kılıçdaroğlu’nun “Burada terörist yetiştiriliyor” diyerek paramiliter olmakla suçladığı SADAT’ın reklamı verildi.

Kanalın genel yayın yönetmenin “servisimizin siyasi bilgi eksikliği” açıklamasından sonra kanalın resmi Twitter hesabından yeni açıklamalar yayımlandı. Paylaşımlarda, “Kanalımız Tv100’de Sayın Kemal Kılıçdaroğlu yayını sırasında dikkatsizlik ve özensizlik sonucu yayına giren 8 saniyelik SADAT reklamı nedeniyle siyasi bir fırtına koparılmak istenmektedir. Kanalımız Tv100, Sayın Kemal Kılıçdaroğlu ve Sayın Uğur Dündar ile birlikte bu olayın mağdurları arasındadır. SADAT yetkililerinin “Gol” diye attıkları ahlaka sığmayan Tweet’den yola çıkarak bir operasyona hedef olduğumuz ortaya çıkmıştır. Bu nedenle Reklam Genel Müdürü ve yayın sorumlusunun çıkışı verilmiştir. Böylesi bir olayın tekrar etmemesi için de bütün önlemler alınmıştır. Üzgünüz” denildi.

CHP lideri, sabah saatlerinde yaptığı açıklamada, “O az kalmış aklınızı alırım sizin, paramiliter artıkları, siz kimi tehdit ediyorsunuz” diyerek sert tepki göstermişti.

İLGİLİ HABER:

TV 100’DE DÜNDAR VE KILIÇDAROĞLU YAYININDA EKRANA ÇIKAN ””SADAT” REKLAMINI KİM PLANLADI?

Benzer Haberler

Facebook'ta Biz

Çanakkale Rent a Car Banka Kredisi diş rehberi Bozcaada Otelleri Bozcaada Otelleri Bozcaada Pansiyonları