1 Ağustos 2021 - Hoş geldiniz

UĞUR DÜNDAR: CANLI YAYIN KAZASI OLDU, YILMAZ ÖZDİL KARDEŞİM OLARAK KALACAK

Ana Sayfa » GÜNCEL » UĞUR DÜNDAR: CANLI YAYIN KAZASI OLDU, YILMAZ ÖZDİL KARDEŞİM OLARAK KALACAK

Eklenme : 25.06.2021 - 1:00

UĞUR DÜNDAR: CANLI YAYIN KAZASI OLDU, YILMAZ ÖZDİL KARDEŞİM OLARAK KALACAK

Sözcü yazarı Uğur Dündar, gazetenin bir diğer yazarı Yılmaz Özdil’le, Artı1 TV’nin kuruluşuyla ilgili tartışmada yanlış anlaşılma yaşadıklarını söyledi ve “Mesele benim için burada kapanmıştır, bitmiştir. Yılmaz bundan sonra da benim kardeşim olarak kalacaktır” dedi.

TELE 1 canlı yayınında konuşan Uğur Dündar, “Şimdi anlıyorum ben kastedilmemişim. Ama o canlı yayın sırasında bana gelen mesajlarda, bazıları benim ona bir cevap vermem gerektiğini yazmışlardı. Yani böyle sosyal medya paylaşımları arasında ben o tweet’i gördüm” ifadelerini kullandı.

“Şimdi hem sevgili Merdan hem de benim hayatımdaki en eski arkadaşım sevgili Müjdat konuşmuşsunuz değerli kardeşim Yılmaz’la. Ben anlıyorum ki bir yanlış anlaşılma var” diyen Dündar, şöyle devam etti:

“Yanlış anlaşılma ortaya çıktıktan sonra benim onun üzerine söyleyecek hiçbir lafım olamaz. Mesele benim için burada kapanmıştır, bitmiştir. Yılmaz bundan sonra da benim kardeşim olarak kalacaktır. Üzgünüm böyle bir canlı yayın kazası olduğu için. Hiçbir yerde konuşmadım, o konuda tweet atmadım, çeşitli kanallardan aradılar katılmamı istediler ama hayır. Siz, Yılmaz’ın ağzından bir yanlış anlaşılma ve beni kastetmediğini söyledikten sonra mesele benim için kapanmıştır.”

İLGİLİ HABER: MEDYA DÜNYASINDA DEPREM..UĞUR DÜNDAR’DAN YILMAZ ÖZDİL’E AĞIR SUÇLAMALAR..YILLARIN DOSTLUĞU SEZGİN BARAN KORKMAZ NEDENİYLE BİTTİ. YILMAZ ÖZDİL’İN KARA PARA AKLAYICISI SBK’NIN KAFAKOLA ALDIĞI GAZETECİLER LİSTESİNDE UĞUR DÜNDAR’I DA İMA ETMESİ BOMBA ETKİSİ YARATTI..UĞUR DÜNDAR ”YILMAZ SAKIN KARŞIMA ÇIKMA, GÖRÜRSEM ÇOK FENA YAPACAĞIM” SÖZLERİYLE MEDYADA UNUTLAMAYACAK BİR TARTIŞMANIN DA FİTİLİNİ ATEŞLEDİ…

Benzer Haberler

Facebook'ta Biz

Çanakkale Rent a Car Banka Kredisi diş rehberi Bozcaada Otelleri Bozcaada Otelleri Bozcaada Pansiyonları