10 Haziran 2023 - Hoş geldiniz

ÜMİT ÖZDAĞ KAHRAMANMARAŞ DEPREMİNDE TKP’NİN AŞEVİNDEN YEMEK ALAN ÜLKÜCÜNÜN FOTOĞRAFINI HATIRLATTI: “KARDEŞİM BİZ BİR MİLLETİZ”

Ana Sayfa » GÜNCEL » ÜMİT ÖZDAĞ KAHRAMANMARAŞ DEPREMİNDE TKP’NİN AŞEVİNDEN YEMEK ALAN ÜLKÜCÜNÜN FOTOĞRAFINI HATIRLATTI: “KARDEŞİM BİZ BİR MİLLETİZ”

Eklenme : 26.05.2023 - 11:53

ÜMİT ÖZDAĞ KAHRAMANMARAŞ DEPREMİNDE TKP’NİN AŞEVİNDEN YEMEK ALAN ÜLKÜCÜNÜN FOTOĞRAFINI HATIRLATTI: “KARDEŞİM BİZ BİR MİLLETİZ”

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, katıldığı bir programda Türkiye’deki kutuplaşmayla ilgili bir soruyu cevaplandırırken, ülkenin tarihinde bu tür düşmanlıkların olduğu dönemleri daha önce de geçirdiğini belirterek, “Bu tür dönemler neticede Türkiye’ye hayırlı sonuçlar doğurmadı” dedi.

1957-1960 arasında köylerde kahvelerin, mezarlıkların ayrılmaya başlandığını anımsatan Özdağ, “Sonunda Türkiye bir askeri müdahaleye sürüklendi” diye konuştu. Özdağ, yine 12 Eylül öncesinde de benzer durumların yaşandığını dile getirdi.

TKP AŞEVİNDEN YEMEK ALAN ÜLKÜCÜYÜ HATIRLATTI

Sözcü’den Ahmet Kaya’nın haberine göre konuşmasında, Türk Milleti’nin her zaman bir bütün olduğunu ortaya koyduğunu kaydeden Özdağ, 6 Şubat Kahramanmaraş depreminde sosyal medyada gündem olan TKP aşevinden yemek alan Ülkü Ocakları’na mensup bir gencin fotoğrafını hatırlatarak şunları söyledi:

“KARDEŞİM BİZ BİR MİLLETİZ”

“6 şubat depremi göstermiştir ki, Türk Milleti birdir ve bütündür. Yani Komünist Partisi’nin kurmuş olduğu aşhaneye Ülkü Ocaklı genç gidip yemek için sıraya giriyorsa ve sıra kendisine geldiği zaman Komünist Partili genç, Ülkü Ocaklı gencin tabağına yemek uzatıyorsa, kardeşim biz bir milletiz. Bu birlikteliğimiz siyasetin üstünde. Nerede? Depremde, felakette.”

ANTAKYA’DA ÇEKİLEN FOTOĞRAF ÇOK KONUŞULMUŞTU

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ’ın Türk Milleti’nin birlikteliğine örnek gösterdiği fotoğraf, Antakya’da TKP’nin kurduğu aşevi standına giderek yemek alan ve üzerinde, deprem bölgesindeki insanlara destek olmak için Hatay’da bulunan Ülkü Ocakları Finike teşkilatına mensup bir gencin yemek aldığı sırada çekilmiş ve sosyal medyada çok sayıda olumlu yorum almıştı.

 

İLGİLİ HABER:ZAFER PARTİSİ GENEL BAŞKANI ÜMİT ÖZDAĞ MİLLET İTTİFAKI’NIN 13. CUMHURBAŞKANI ADAYI KEMAL KILIÇDAROĞLU’NA İKİNCİ TURDA DESTEK VERECEKLERİNİ AÇIKLADI. İKİNCİ TURUN KADERİNİ DEĞİŞTİRECEK ÖNEMLİ BİR ADIMDI BU. AMA DAHA ÖNEMLİSİ O GÖRÜŞMEDEN DAKİKALAR ÖNCE SOSYAL MEDYA ÜZERİNDEN YAPTIĞI PAYLAŞIMDI: ”BEN İÇİŞLERİ BAKANI OLARAK ÜLKEMİZDEKİ 13 MİLYON SIĞINMACIYI VATANLARINA GERİ GÖNDERECEĞİM” ÖZDAĞ SONRADAN YAPTIĞI DİĞER AÇIKLAMADA ”BEN ELBETTE İÇİŞLERİ BAKANI OLMAYI İSTİYORUM AMA BU 28 MAYIS’TAN SONRA CUMHURBAŞKANI KILIÇDAROĞLU’NUN TEKLİFİME SICAK BAKMASI VE BUNU MİLLET İTTİFAKI’NIN DİĞER BİLEŞENLERİNİN DE ONAYLAMASI İLE GERÇEKLEŞECEK BİR DURUM” DEDİ. YANİ ÖZDAĞ ”BEN İÇİŞLERİ BAKANI” PAYLAŞIMINI TAMAMEN BAĞIMSIZ BİR KARARLA GÜNDEME TAŞIMIŞ OLDU. ŞİMDİ SORU ŞU: ÖZDAĞ NİÇİN BU RİSKİ GÖZE ALDI? İŞTE YANITI..

Benzer Haberler

Facebook'ta Biz

Çanakkale Rent a Car Banka Kredisi diş rehberi Bozcaada Otelleri Bozcaada Otelleri Bozcaada Pansiyonları