28 Ocak 2023 - Hoş geldiniz

”UTANÇ DUYUYORUM” DEDİ..DAVUTOĞLU’NDAN GÜNDEMİ SARSACAK İDDİA

Ana Sayfa » GÜNCEL » ”UTANÇ DUYUYORUM” DEDİ..DAVUTOĞLU’NDAN GÜNDEMİ SARSACAK İDDİA

Eklenme : 17.11.2022 - 17:15

”UTANÇ DUYUYORUM” DEDİ..DAVUTOĞLU’NDAN GÜNDEMİ SARSACAK İDDİA

 

Gelecek Partisi lideri Ahmet Davutoğlu, genel merkezde düzenlediği basın toplantısında, partisinin Uyuşturucu ile Topyekûn Mücadele programını açıkladı. Davutoğlu burada yaptığı açıklamada, gündeme bomba gibi düşecek bir iddiada bulundu.

“Bu ülke adına utanç duyduğum bir olayı anlatmak istiyorum” diyen Davutoğlu, “Üzerinde ay yıldız olan bir uçak kokainle yakalandı. Ve bu ülkede bu gündem olmamışsa eğer bu ülkede bu gündem olduktan sonra İçişleri Bakanı yerinde oturuyorsa, cumhurbaşkanı sesini kesmişse hiç kimse milli haysiyetten ve onurdan bahsedemez arkadaşlar” ifadelerini kullandı.

Gerçek Gündem’de yer alan habere göre Gelecek Partisi liderinin açıklamasının ilgili bölümü şekilde:

  • Size bu ülke adına utanç duyduğum, gerçekten yüzümün kızardığı bir olayı bahsederek bütün milletimizin de devlet bilinci olan herkesin yüzünün kızarması gereken bir olay. Rahmetli Özal ilk defa ülkenin başbakanları, cumhurbaşkanları kullanmak üzere 2 uçak almış. Birisi Ata uçağı. Ondan sonra bütün rahmetli cumhubaşkanları, başbakanlar isimlerini tek tek zikretmeyeyim hepsi bu uçağı kullandılar. Üzerinde ay yıldız olan, Türkiye Cumhuriyet’ini temsil eden bir uçak. Ben de kullandım Dışişleri Bakanı olarak. Uzun yıllar kullanılması dolasıyla yıpranmış olmasına rağmen ayrı bir onuru vardı.
  • O oturduğunuz koltuklarda Türkiye Cumhuriyet’i Cumhurbaşkanları, son 30 yılın bütün devlet adamları oturmuştu. Arkadaşlar bu uçak bir şirkete, galiba 1.5 milyon dolar civarında bir rakamla satılmış. Ve bu uçak, geçen sene ekim ayında Brezilya’da içerisinde kokain yakalanarak el konuldu ya. Üzerinde ay yıldız olan bir uçak kokainle yakalandı. Ve bu ülkede bu gündem olmamışsa, eğer bu ülkede bu gündem olduktan sonra İçişleri Bakanı yerinde oturuyorsa, cumhurbaşkanı sesini kesmişse, hiç kimse milli haysiyetten ve onurdan bahsedemez arkadaşlar. Şimdi nerede bu uçak ne oldu o dava biliyor muyuz? Basını kontrol ederseniz, yayın yasağı getirirseniz bir süre bu olayı gözardı edebilirsiniz. Ama bu millet bunu unutmaz.

İLGİLİ HABER: ASLINDA İLK BOMBA HABER GEÇEN DAKİKALAR İÇERİSİNDE ERDOĞAN’IN AKŞENER’E YAPTIĞI ÇAĞRIYDI. BUNA VERİLEN YANITSA ÇOK SERTTİ: MİLLETİMİZİN GELECEĞİNİN HEBA EDİLDİĞİ BİR KUMAR MASASINDA HİÇ OLMAYIZ. VE İKİNCİ BOMBA HABER DAVUTOĞLU’NUN ”KOKAİN” İDDİASIYDI. ÇOK TUHAF DEĞİL Mİ? İKİ HABERİ YAN YANA GETİRDİĞİMİZDE NE KADAR VAHİM BİR DURUMDA OLDUĞUMUZ APAÇIK ORTAYA ÇIKIYOR…PEKİ ERDOĞAN AKŞENER’E ALTILI MASAYI TERK ET ÇAĞRISI YAPARKEN NELER SÖYLEDİ?

BOMBA HABER..KARTLAR YENİDEN Mİ KARILIYOR? ERDOĞAN’DAN AKŞENER’E ”ALTILI MASAYI TERK ET” ÇAĞRISI..

Benzer Haberler

Facebook'ta Biz

Çanakkale Rent a Car Banka Kredisi diş rehberi Bozcaada Otelleri Bozcaada Otelleri Bozcaada Pansiyonları