VE ABDÜLLATİF ŞENER CHP’DE

Ana Sayfa » GÜNCEL » VE ABDÜLLATİF ŞENER CHP’DE

18.05.2018 - 7:15

VE ABDÜLLATİF ŞENER CHP’DE

Eski bakanlardan Abdüllatif Şener, Cumhuriyet Halk Partisi’nden milletvekili adayı olacak. Şener’in memleketi Sivas’tan adaylığa gireceği öngörülüyor.

CHP’de 30 Nisan’da başlayan ve parti genel merkezinde gerçekleşen başvurularda toplam sayı 2 bin 319 olarak açıklandı.

CHP’nin 24 Haziran seçimlerinde aday olarak göstereceği milletvekili listesi 20 Mayıs Pazar günü toplanacak PM’de oylanacak.

CHP’DEN ABDÜLLATİF ŞENER’E ADAYLIK

CHP’nin cumhurbaşkanı adayları arasında ismi geçen eski bakanlardan Abdüllatif Şener’in de aday gösterilmesi bekleniyor. Şener’in memleketi Sivas’tan aday olması öngörülüyor.

Öte yandan Gazeteci Gürkan Hacır, Hande Fırat’ın sunduğu Gece Görüşü programında Hürriyet Gazetesi eski genel yayın yönetmeni Fikret Bila’nın CHP’den aday adayı olduğuna dair bir kulis haberi aktardı.

Gazeteci Gürkan Hacır, Gece Görüşü programında bir gazetenin eski genel yayın yönetmeninin CHP’den aday adayı olacağına dair bir kulis haberi paylaştı.Hande Fırat‘ın sorusu üzerine bu ismin Hürriyet Gazetesi eski genel yayın yönetmeni Fikret Bila olduğunu açıkladı.

Programın ilerleyen dakkikalarında Hürriyet yazarı Abdülkadir Selvi‘nin Fikret Bila’dan aktardığı mesajda ise Bila’nın ”CHP’yle ve genel başkanı sayın Kılıçdaroğlu’yla benim böyle temasım olmadı.Böyle bir şeyden haberim yok” ifadelerine yer verildi.

Ziyaretçi Yorumları

İlgili Terimler :