VE ERDOĞAN’A NE YANIT VERECEĞİ MERAK EDİLEN FATİH PORTAKAL FOX HABER’DE KONUŞTU

Ana Sayfa » GÜNCEL » VE ERDOĞAN’A NE YANIT VERECEĞİ MERAK EDİLEN FATİH PORTAKAL FOX HABER’DE KONUŞTU

17.12.2018 - 20:14

VE ERDOĞAN’A NE YANIT VERECEĞİ MERAK EDİLEN FATİH PORTAKAL FOX HABER’DE KONUŞTU

Erdoğan’ın 3 günden bu yana ağır sözlerle eleştirdiği Fox Haber sunucusu Fatih Portakal haftanın ilk gününde yeniden ekranlardaydı.

Erdoğan’ın “Ahlaksıza bak. Sen ne yapıyorsun, burası Paris mi? Gezi olaylarında, 15 Temmuz’da zaten herkes dersini aldı. Bu tür olaylara girişenler bunun bedelini ağır öderler. Birileri çıkmış portakal mıdır, mandalina mıdır, narenciye midir sokağa çağırıyor. Haddini bil haddini. Bilmezsen haddini, bu millet patlatır enseni.” ifadelerini kullanmıştı.” açıklamasının ardından dikkatler Fox Haber’e çevrilmişti.

Fatih Portakal haftanın ilk günü ana haberin girişinde yaptığı açıklama, Cumhurbaşkanı ile tartışmaya girilmeyeceğinin göstergesiydi. Erdoğan’ın ”Ahlaksız, terbiyesiz” diyerek kışkırtıcılıkla suçladığı sunucu canlı yayında şunları söyledi:

“Şunu merak edebilirsiniz; acaba ne diyecek Fatih? Veya acaba kendisiyle ilgili söyleneceklere cevap vermeyi düşünüyor mu? Hayır kesinlikle. Eğer öyle bir şey duymak için ekran başına oturduysanız; ne bugün duyarsınız ne de yarın duyacaksınız.

Sadece ve sadece biz burada Türkiye’nin gerçek haberlerini paylaşıyoruz. Türkiye’nin içinde bulunduğu sıkıntıları anlatan ve yetkililerin önlem alabilmesi için harekete geçmelerini sağlayabilecek haberleri paylaşıyoruz sizinle. Gerçek haberleri paylaşıyoruz. Çünkü gerçekten büyük sorunlarımız var.

İçeride büyük sorunlarımız var. Hemen sınırın dibinde sorunlarımız var. Bütünlük oluşturmak, sağ duyu ile yaklaşmak, milli birlikten bahsetmek gereken bu günlerde biz Türkiye’nin hem içindeki hem ekonomindeki sıkıntıları sizinle paylaşmak istiyoruz.”

Ziyaretçi Yorumları

İlgili Terimler :