14 Ağustos 2022 - Hoş geldiniz

VE GAZETECİ MUHARREM SARIKAYA GÖREVİNDEN İSTİFA ETTİ

Ana Sayfa » GÜNCEL » VE GAZETECİ MUHARREM SARIKAYA GÖREVİNDEN İSTİFA ETTİ

Eklenme : 20.12.2021 - 14:11

VE GAZETECİ MUHARREM SARIKAYA GÖREVİNDEN İSTİFA ETTİ

Habertürk TV’nin Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Başkanı Fatma Şahin’in konuk olduğu canlı yayında Muharrem Sarıkaya, sosyal medyaya yansıyan İHA Gaziantep kameramanı Ahmet Demir’e tokat attığı görüntüleri sonrasında görevini bıraktı.

GÖREVİNDEN AYRILDI

Muharrem Sarıkaya, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla Ciner Medya Grubu Ankara Temsilciliği görevinden ayrıldığını açıkladı.

Sarıkaya’nın paylaşımları şöyle:

“Yaşanan olayla ilgili olarak hiçbir ama, fakat ve mazeret aramıyorum; hayatım boyunca da bu olayla ilgili bir tek amaya, fakata ve mazerete sığınmayacağım. Bu hatayı meslektaşlarıma, onların da aynı duruma düşmemesi için meslek yanlışı olarak örneği olarak anlatacağım.

Hataydı, temsil ettiğim kurum açısından da bana yakışmadı… Kendisinin de açıklamasında olduğu gibi, kameraman Ahmet Demir ve İHA Bölge Müdürü’nden kurumu adına özür diledim.

İçimde uhde kaldı, bir saat kadar sonra tekrar telefonla aradım, her ikisinden ve ailelerinden özür dilediğimi ilettim. Dün de arayıp özrümü yineledim. Ciner Medya Grubu yönetimi ve çalışma arkadaşlarımdan da özür diliyorum.

Olaya tepki gösteren tüm kamuoyundan, meslektaşlarımdan ve ailemden, onlara böyle bir olayı yaşattığım için de özür diliyorum. Bugün itibarıyla Ciner Medya Grubu Ankara Temsilciliği görevinden ayrılmış bulunuyorum. Saygılarımla”

ilgili haber:

GAZETECİ MUHARREM SARIKAYA SES TEKNİSYENİNE TOKAT ATTI

Benzer Haberler

Facebook'ta Biz

Çanakkale Rent a Car Banka Kredisi diş rehberi Bozcaada Otelleri Bozcaada Otelleri Bozcaada Pansiyonları