20 Ocak 2022 - Hoş geldiniz

VE ”GERÇEK GÜNDEM” HABER SİTESİ SATILDI..ATEŞ ÜNAL ERZEN’İN YEĞENİ CENK ERZEN’İN ALDIĞI SİTENİN YÖNETİMİNE RIDVAN AKAR GETİRİLDİ

Ana Sayfa » GÜNCEL » VE ”GERÇEK GÜNDEM” HABER SİTESİ SATILDI..ATEŞ ÜNAL ERZEN’İN YEĞENİ CENK ERZEN’İN ALDIĞI SİTENİN YÖNETİMİNE RIDVAN AKAR GETİRİLDİ

Eklenme : 15.09.2021 - 15:34

VE ”GERÇEK GÜNDEM” HABER SİTESİ SATILDI..ATEŞ ÜNAL ERZEN’İN YEĞENİ CENK ERZEN’İN ALDIĞI SİTENİN YÖNETİMİNE RIDVAN AKAR GETİRİLDİ

Türkiye’nin en eski haber sitelerinden biri olan gercekgundem.com haber sitesi satıldı. Site eski CHP milletvekili Barış Yarkadaş tarafından kurulmuş, Yarkadaş siyasete girdikten sonra siteyi Ozan Buz’a devretmişti.

Medya Radar’ın haberine göre siteyi satın alan kişi ise Bakırköy’ün eski belediye başkanı Ateş Ünal Erzen’in yeğeni Cenk Erzen oldu. Fakat Cenk Erzen’in Ateş Ünal Erzen ile görüşmedikleri iddia edildi. Haber sitesinin Genel Yayın Yönetmenliği görevine ise Rıdvan Akar getirildi.

Uzun bir süredir Kadıköy’deki bir büroyu ofis olarak kullanan sitenin yeni adresinin Halk TV’nin Taksim’deki eski yeri olacağı belirtildi.

ÜNLÜ İSİMLERE YAZARLIK TEKLİFİ GÖTÜRÜLDÜ

Gerçek Gündem’e yeni kadrolar ekleneceği ve bir çok isme yazarlık teklifi yapıldığı belirtiliyor. Haberde bu isimler arasında tiyatro oyuncusu Levent Üzümcü, Cumhuriyet gazetesi yazarı Barış Pehlivan ve Halk TV yazarı İsmail Saymaz’ın yer aldığı iddia edildi. Söz konusu 3 ismin de bu teklif ile ilgili herhangi bir karar vermedikleri belirtildi.

Yeni yönetimin YouTube kanalı açmak istediği ve stüdyo arayışına girdiği de belirtiliyor.

İLGİLİ HABER: MEDYADA HAREKETLİ GÜNLER SÜRÜYOR..BİR YANDAN HABER SİTELERİ EL DEĞİŞTİRİYOR, DİĞER YANDAN TELEVİZYON KANALLARI DENGE ARAYIŞINDA… AKP SÖZCÜSÜ ÖMER ÇELİK İLE FOX HABER MUHABİRİ BARIŞ KAYA ARASINDA MEYDANA GELEN OLAY BİLİNENİN ÇOK ÖTESİNDE BİR GERÇEĞİ İÇİNDE BARINDIRIYOR. ÇELİK’İN ”SÜREKLİ SIKINTI ÇIKARDIĞI İÇİN UYARILDIĞINI” SÖYLEDİĞİ MUHABİR HANGİ SIKINTIYA NEDEN OLDU? BU UYARI NASIL YAPILDI? DAVRANIŞLARI NEDENİYLE BASIN TOPLANTISINA ALINMAYAN MUHABİRİN SOSYAL MEDYA ÜZERİNDEN ÇELİK’E VERDİĞİ YANITLAR DOĞRU MU? ÇELİK ”DİĞER MUHABİRLERLE HİÇBİR PROBLEM OLMADI” DERKEN NEYİN ALTINI ÇİZMEK İSTEDİ? MUHABİRİN GERÇEKTEN ŞAHSİ BİR PROBLEMİ Mİ VARDI? FOX YÖNETİMİNİ BİLE ARADIKLARINI SÖYLEYEN ÇELİK KARŞI TARAFI ACABA NASIL UYARDI? BARIŞ KAYA’NIN ”SORMAMI İSTEMEDİLER” DEDİĞİ KRİTİK SORULAR NEYDİ? İŞTE TÜRKİYE’NİN DEMOKRASİ KARNESİNDE UNUTULMAYACAK BİR MEDYA OLAYI..

Benzer Haberler

Facebook'ta Biz

Çanakkale Rent a Car Banka Kredisi diş rehberi Bozcaada Otelleri Bozcaada Otelleri Bozcaada Pansiyonları