9 Haziran 2023 - Hoş geldiniz

WİLL SMİTH TOKADI ATIP EĞLENCEYE GİTTİ

Ana Sayfa » GÜNCEL » WİLL SMİTH TOKADI ATIP EĞLENCEYE GİTTİ

Eklenme : 30.03.2022 - 9:24

WİLL SMİTH TOKADI ATIP EĞLENCEYE GİTTİ

94’üncüsü düzenlenen Oscar Ödül Töreni’nde ‘en iyi erkek oyuncu’ ödülünü alan Will Smith, eşinin saç kıran hastalığı nedeniyle kazıttığı saçlarıyla ilgili espri yapan komedyan Chris Rock’a attığı tokatla gündemi salladı. Tarihe geçen skandalın yankısı sürerken, Vanity Fair After Party görüntüleri ajanslara düştü. Partiye eşi Jada Pinkett Smit ile birlikte katılan ünlü aktörün kıpır kıpır oluşu, kahkaha atıp coşması dikkat çekti.

ÜNLÜ İSİMLERLE DOYASIYA EĞLENCE

İlk kez kazandığı Oscar’ını kutlayan 53 yaşındaki oyuncu, aralarında Serena ve Venus Williams, Kendall Jenner, Kim Kardashian, Dakota Johnson, Kevin Costner, Chris Pine, Olivia Colman ve Natalie Portman gibi ünlülerin yer aldığı davetlilerin arasında dans edip şarkı söyledi. Smith’in eğlenceli halinin, Oscar Töreni’ndeki agresif haliyle zıtlığı dikkatlerden kaçmadı.

Akademi, Smith’in hareketinin kınandığı, olayın resmi incelemesinin başlatıldığını açıkladı.

‘ÖZÜR DİLERİM CHRIS HADDİMİ AŞTIM’

Oyuncu Will Smith, Instagram paylaşımında, Akademi’den, sunucu Chris’ten, geceye katılanlardan ve izleyen herkesten özür dilediğini belirtti. Smith açıklamasında, “Şiddetin her türlüsü zehirli ve yıkıcıdır. Davranışım kabul edilemez ve affedilemezdi. Jada’nın tıbbi durumuyla ilgili bir şaka benim için çok fazlaydı ve duygusal tepki verdim” dedi. Rock’a da seslenen oyuncu, “Senden herkesin önünde özür dilemek istiyorum Chris. Haddimi aştım ve yanıldım. Utandım, davranışlarım olmak istediğim adama yakışmadı. Sevgi dünyasında şiddete yer yoktur” diye yazdı.

‘SAÇ KIRAN’ İLE MÜCADELE EDİYOR

‘Saç kıran’ olarak bilinen ‘alopesi’ hastalığına yakalanan Jada Pinkett Smith’in saçları döküldüğü için kazıttığını açıkladı.

‘ELEŞTİRİLERE ALDIRMIYORUM ÇÜNKÜ SAÇIMI SEVİYORUM’

Will Smith’in eşi Jada Pinkett Smith’in törenden sadece birkaç gün önce “İnsanların benim kel olmamla ilgili ne düşündüğü umurumda bile değil çünkü tahmin edin neden? Bu halimi seviyorum” dediği görüntüler ortaya çıktı.

‘AÇIK İLİŞKİ YAŞIYORUZ’ İTİRAFI

Öte yandan Smith çitfinin ‘açık ilişki’ yaşadıklarını itiraf etmeleri tekrar gündeme geldi. “İlişkimiz tek eşli olarak başladı ama sonra evrildi” diyen Smith, evlilikleri boyunca hem kendisinin hem de eşinin başkalarıyla da ilişki yaşadığını söylemişti. Oscar sahnesinde bu itirafla da ilgili şakalar yapılmasına rağmen çift, bu şakalara gülüp geçti.

SKANDALI 6 YIL ÖNCE BİLMİŞ! “WILL, ROCK’A YUMRUK ATMALI”

Komedyen Rock, tıpkı 28 Mart gecesi düzenlenen törendeki gibi sunucusu olduğu 2016’daki Oscar töreninde Will ve Jada Smith çiftini hedef alarak espriler yapmış ve hoş karşılanmamıştı. Jason adlı Twitter kullanıcısı da, “Will Smith’in Chris Rock’ın yüzüne yumruk atması lazım… Başka seçeneği yok” yazılı bir tweet atmıştı. Yaşanan tokat olayı paylaşımı yeniden gündeme getirdi.

BİLET FİYATI ARTTI! YEDİĞİ TOKAT CEBİNİ DOLDURDU

Yaşanan tarihi skandal, Chris Rock’a maddi fayda sağladı. Variety’nin haberine göre; bilet sitesi TickPick, Rock’ın gösterilerinin biletlerinin geçen aya kıyasla daha fazla satıldığını belirtti. Bilet fiyatları ise 338 dolardan (yaklaşık 5 bin TL) 450 dolara (6 bin 570 TL) yükseldi.

GEÇMİŞİ DE ‘ŞİDDET’Lİ

1989’da prodüktörü William Hendricks’i neredeyse kör bırakan olaya karıştığı için bir gece hapiste kalan Will Smith, şiddet eğilimine dair bir başka sinyali ise geçen yıl verdi. Çocukken babasının annesini dövdüğünü ve müdahale etmediği için bir korkak gibi hissettiğini söylemişti. Yıllar sonra babası tekerlekli sandalyeye mahkûm olduğunda da intikam için öldürmeyi düşündüğünü söylemişti.

kaynak: Gerçek Gündem

Benzer Haberler

Facebook'ta Biz

Çanakkale Rent a Car Banka Kredisi diş rehberi Bozcaada Otelleri Bozcaada Otelleri Bozcaada Pansiyonları