8 Ağustos 2022 - Hoş geldiniz

YILMAZ ÖZDİL’DEN SEDAT PEKER’E ÖVGÜ: KUVAYİ MİLLİYE’NİN İÇİNDEDİR

Ana Sayfa » GÜNCEL » YILMAZ ÖZDİL’DEN SEDAT PEKER’E ÖVGÜ: KUVAYİ MİLLİYE’NİN İÇİNDEDİR

Eklenme : 27.09.2021 - 20:31

YILMAZ ÖZDİL’DEN SEDAT PEKER’E ÖVGÜ: KUVAYİ MİLLİYE’NİN İÇİNDEDİR

Sözcü yazarı Yılmaz Özdil, Bizim TV’de Lale Özan Arslan’ın sorularını yana cevap verdi. Özdil, organize suç örgütü lideri olduğu gerekçesiyle hüküm giyen Sedat Peker’le ilgili, “Sedat Peker Kuvayi Milliye’nin içindedir; dün neyse bugün de aynısı. Toplumda Peker’e inanılmaz bir güven var.” değerlendirmesinde bulundu.

Özdil, şöyle devam etti:

“Ergenekon’dan hapse attılar. Yalandan dümenden işlerle hapse atıldığını herkes biliyor. Bu anlamda ben CHP’yi de eleştirdi. Kendini sosyalist tabir eden tahta kafalı solcular var. Bunların yanlış yönlendirdiği bir takım şeyler var. Sedat Peker bir Türkiye gerçeğidir. Tayyip Erdoğan Suriyelilere Kuvayi Milliye’dir dedi ama… Sedat Peker gerçekten Kuvayi Milliye’nin içindedir. Yörük Efe nedir mesela. Yörük Efe Galatasaray Üniversitesi mezunu makina mühendisi değildi. Bu bir terkiptir. Bu terkibin içinde bugün adı Sedat Peker’di, yarın başka bir şeydir.”

 

 

YAYIN SIRASINDA TWEET ATTI

Sedat Peker yayın sırasında tweet atarak şu ifadeleri kullandı: “Bizim TV’de Lale Özan Arslan Hanımefendinin sunduğu programda konuğu olan Yılmaz Özdil’in anlatımları bana katkı sağladı. İzlerseniz inşallah sizlere de katkı sağlayacağına inanıyorum.”

İşte o paylaşım…

Benzer Haberler

Facebook'ta Biz

Çanakkale Rent a Car Banka Kredisi diş rehberi Bozcaada Otelleri Bozcaada Otelleri Bozcaada Pansiyonları