4 Temmuz 2022 - Hoş geldiniz

YILMAZ ÖZDİL’İN SEDAT PEKER HAYRANLIĞI VE BİR ”GAZETECİLİK” TARTIŞMASI

Ana Sayfa » GÜNCEL » YILMAZ ÖZDİL’İN SEDAT PEKER HAYRANLIĞI VE BİR ”GAZETECİLİK” TARTIŞMASI

Eklenme : 06.06.2022 - 8:03

YILMAZ ÖZDİL’İN SEDAT PEKER HAYRANLIĞI VE BİR ”GAZETECİLİK” TARTIŞMASI

Organize suç örgütü lideri olduğu iddiasıyla hakkında yakalama kararı çıkarılan Sedat Peker, televizyon yayınında kendisiyle ilgili değerlendirme yapan BirGün Gazetesi Yayın Koordinatörü İbrahim Varlı’yı ‘Deli Çavuş’ hesabı üzerinden hedef gösterdi.

Peker, Twitter’daki ‘Deli Çavuş’ hesabından özetle şunları yazdı: “Birgün gazetesinin genel yayın koordinatörü dün gece Halk Tvde “Sedat PEKER’i halk kahramanına dönüştürmenin bir anlamı yok” demiş. Bence de doğru söylemiş. Çünkü ben de beklenen kurtarıcı olmadığımı tekrar tekrar söyledim.

Senin genel yayın koordinatörünün olduğu bir ülkede benim gibi birçok hataları olan bir kişinin kahraman olarak kabul edilmesi bence normal kabul edilebilinir. (Benden kahraman olmaz eyvallah, ancak senden muhabir bile olmaz.)

Sen dahil hepiniz bir tripota, bir kameraya yenileceksiniz. Zekaya saygı duymayı öğreneceksiniz. Göreceksiniz”

ÖZDİL PAYLAŞTI, VANLI TEPKİ GÖSTERDİ

Sözcü Yazarı Yılmaz Özdil Twitter hesabından, ‘Deli Çavuş’un bu tweetlerini paylaşıp “Şık bir medya analizi…” notunu düştü.

İbrahim Varlı ise Özdil’in paylaşımını alıntılayıp, “Oluk oluk kan akıtacağını söyleyen suç örgütü elebaşısının sözlerini ‘şık’ bulan bir ‘Yozdil’… Düşünün medyanın hallerini…” dedi.”

Benzer Haberler

Facebook'ta Biz

Çanakkale Rent a Car Banka Kredisi diş rehberi Bozcaada Otelleri Bozcaada Otelleri Bozcaada Pansiyonları