2 Haziran 2023 - Hoş geldiniz

YOK ARTIK DEMEYİN..AKŞENER’İN DANIŞMANINDAN DİKKAT ÇEKEN SİNAN OĞAN İDDİASI: PETROL ŞİRKETİNİ İŞARET ETTİ

Ana Sayfa » GÜNCEL » YOK ARTIK DEMEYİN..AKŞENER’İN DANIŞMANINDAN DİKKAT ÇEKEN SİNAN OĞAN İDDİASI: PETROL ŞİRKETİNİ İŞARET ETTİ

Eklenme : 22.05.2023 - 20:07

YOK ARTIK DEMEYİN..AKŞENER’İN DANIŞMANINDAN DİKKAT ÇEKEN SİNAN OĞAN İDDİASI: PETROL ŞİRKETİNİ İŞARET ETTİ

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in basın danışmanı Murat İde, Sinan Oğan’ın ikinci turda AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı destekleme kararını açıklamasına sosyal medya hesabı üzerinden tepki gösterdi ve bir iddiasını dile getirdi.

Murat İde, Oğan’ın ismini vermeden üstü kapalı bir şekilde “İş takipçisi” ifadelerini kullanıp bir petrol şirketine işaret etti.

İde’nin söz konusu paylaşımı şu şekilde:

“Herşeyi dedi de;

“İş takipçisiyim.. Hatta Devlet Bahçeli beni o yüzden azarlamıştı.. Kuzeydoğudaki petrol şirketine ne derim.. O nedenle mecburum” demedi..”

İLGİLİ HABER: BİZ NEYİ TARTIŞIYORUZ SİNAN OĞAN NE YAPIYOR? İYİ PARTİ GENEL BAŞKANI AKŞENER’İN BASIN DANIŞMANI MURAT İDE’NİN AÇIKLAMALARI GÜNDEME BOMBA GİBİ DÜŞTÜ.: HERŞEYİ DEDİ DE, ”İŞ TAKİPÇİSİYİM, HATTA DEVLET BAHÇELİ  BENİ O YÜZDEN AZARLAMIŞTI, KUZEY DOĞUDAKİ PETROL ŞİRKETİNE NE DERİM, O NEDENLE MECBURUM” DEMEDİ..VAHİM ÖTESİ..BİZ DE KALKMIŞ ÜLKENİN YÜZDE 80’DEN FAZLASININ HANGİ KOŞULLARDA YAŞADIĞINDAN SÖZ EDİYORUZ VE BU KIRILGAN NOKTADA SİNAN OĞAN’DAN YAKLAŞIM BEKLİYORUZ..BİZ NE DİYORUZ OĞAN HANGİ SULARDA YÜZÜYOR….

ERDOĞAN’I DESTEKLEYECEĞİNİ AÇIKLAYAN SİNAN OĞAN’IN TARİHİ YANILGISI NE?

Benzer Haberler

Facebook'ta Biz

Çanakkale Rent a Car Banka Kredisi diş rehberi Bozcaada Otelleri Bozcaada Otelleri Bozcaada Pansiyonları