ZAFER ALİ KOÇ’UN: ”MUTLU OLMAYA HAZIR OLUN.”

Ana Sayfa » GÜNCEL » ZAFER ALİ KOÇ’UN: ”MUTLU OLMAYA HAZIR OLUN.”

03.06.2018 - 20:44

ZAFER ALİ KOÇ’UN: ”MUTLU OLMAYA HAZIR OLUN.”

Fenerbahçe’nin rekor katılım gösterilen tarihi seçiminin ardından 33. başkan olan Ali Koç, zafer konuşmasını yaptı.

 

Fenerbahçe Kulübü’nün yeni başkanı 16 bin 92 oy alarak Ali Koç oldu. Ali Koç ‘un konuşmasından başlıklar şöyle:

“Öncelikle hepimize hayırlı olsun. Dereyi görmeden paçayı sıvayan birisi değilim. Ben sizi tebrik ederim. “Büyük farkla kazanacağız”fdemiştik. Ben sadece bu başarının vitriniyim. Kimseye biat etmedik, menfaat beklemedik. Aynaya baktığımızda kendimizi sorgulayacak bir şey yapmadık. Sizin sayenizde oldu. Herkes yolcu taraftar hancı. Bu sizin eseriniz. Bir dakika sizi mahcup edecek bir şey yapmamak için ben ve arkadaşlarım bu yolda saygı ve sevgide kusur etmemek için titiz davrandık. Bizim başardıklarımıza bakınca bu kadar az insanla mı yaptık dersiniz. Milyonlarla yaptık. Ekibimi sahneye davet etmek istiyorum. Yolda tuzaklar da oldu, üyelikleri getirilenleri de oldu. İyilik adına bilgi verenler de oldu. Biz hep dik durduk, korkacağımız bir şey yoktu. Kendimize inandık ama her zaman mütevazı davrandık. Bir başarı varsa bu arkadaşlar sayesinde oldu.Dün imza kampanyamızla ilgili bilgi verecektim, veremedim. İmza veren herkese teşekkür ederim. Sizin ümidiniz olmaktan iftihar ediyorum.

Dışarıdaki taraftara da el salladım. İçeri almak için şu an görev başında olmadığım için yapamadım. Sokaktaki herkese bizi sahiplenenlere, yoldaş olanlara Allah hepinizden razı olsun. Bilmediğiniz o kadar çok şey var ki.

Burada keşke şampiyonluk kutluyor olsaydık. İnşallah o günler de gelecek ve beraber göreceğiz. Çok duygu doluyum. Burada en büyük teşekkür de aileme. Onlar mutfakta değillerdi ama benim yola çıkmama, riske ve iftiraya göğüs germeme yanımda oldular.

Allah doğrunun yanında oldu. İyilik kazanacak dedik ve iyilik kazandı. Siz de milyonların vitrinisiniz. Hep beraber başardık ama esas yolculuk şimdi başlıyor. Çok zor bir yolculuğa çıkıyoruz.

Aziz Yıldırım, Fenerbahçe’ye kattıklarından dolayı efsane başkan olmayı hak etmiştir. En büyük kahramanlığını da 3 Temmuz’da göstermiştir.

Atamız Fenerbahçeli’dir ama onun kimi tuttuğu önemli değil kimin onun yolunda yürüdüğü önemlidir.

Bundan sonra da Fenerbahçe’miz için hep beraber başarabiliriz. Elimizde sihirli değnek yok. Ben ve arkadaşlarım, hayallerimizi gerçekleştirecek iklimi size sunacağız ve gerçekleştireceğiz. Bayrakları çıkarın ve mutlu olmaya hazır olun.”

Ali Koç, ayrıca konuşması sırasında ekibini sahneye davet etti. Ekibini tanıttı.

 

Ziyaretçi Yorumları

İlgili Terimler :